Roztok All in One Light 2x360 ml Cooper Vision

Roztok All in One Light 2x360 ml
Vaše cena: 439
Osobní odběr:

13749 výdejních míst po celé ČR
• Cena od 49 Kč (dle místa)
Poštovné:

• Česká pošta
• PPL
• Dobírka
69 Kč
69 Kč
+20 Kč

All In One Light 2x 360 ml roztok na kontaktní čočky

Jak už napovídá sám název – All In One Light – jde o víceúčelový roztok, který poskytuje kontaktním čočkám komplexní péči. All In One Linght od CooperVision je vhodný pro údržbu a péči o všechny typy měkkých kontaktních čoček.
Roztok byl stvořen speciálně pro citlivé oči. I nositelé s velmi citlivýma očima by si měli nyní užívat nošení čoček bez jakéhokoli podráždění očí nešetrným roztokem. All In One Light je díky svému extra jemnému složení často doporučován lékaři a dalšími odborníky v péči o zrak.
I přes své jemné a šetrné složení je roztok All In One Light nekompromisní v odstraňováni nečistot a vedle skvělé čistící schopnosti má i lubrikační složky, které čočky zvlhčují a podporují pohodlí při nošení.

Roztok CooperVision All In One Ligh je dostupný v balení 2x 360 ml, malé a praktické lahvi s objemem {{getItemlinkPa­rams:1820,100 ml}}, v klasickém balení 360 ml a velkém balíčku 3x 360 ml.
Ke každé lahvi je vždy přibaleno pouzdro.

Parametry produktu

Výrobce: CooperVision
Typ roztoku: Univerzální
Objem: 2x360 ml
Expirace: 12 měsíců a více
Použitelnost po otevření: 3 měsíce
Hyaluronát sodný: Ne
Konzervanty: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

KomentářeTento web používá soubory cookies, aby pro Vás byl nákup kontaktních čoček a roztoků jednodušší a přehlednější. Používáním našich stránek souhlasíte s používáním cookies. Více informací zde! OK