TopVue Premium (6 čoček)

425 Kč
100% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 24.6. vyberte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Přidat 275 Kč 240 Kč
Osobní odběr - prodejny a boxy od 49 Kč
PPL - kurýr od 76 Kč
Česká pošta - kurýr od 76 Kč
GLS - kurýr od 76 Kč

Výhodné balíčky

Kontaktní čočky TopVue Premium

TopVue Premium jsou novinkou řady TopVue – čtrnáctidenní kontaktní čočky vyrobené ze silikon-hydrogelového materiálu nejnovější generace, který je speciálně upraven tak, aby čočky poskytovaly svému nositeli co největší pocit komfortu po celou dobu, kdy jsou nasazeny, a zároveň bylo eliminováno jejich vysušování, které může způsobit podráždění očí.

Garance vrácení peněz

Pokud nebudete s čočkami spokojeni, zašlete nám do 60 dnů od doručení čoček 4 ks zpět. Vrátíme Vám celou částku. Více informací...

Denní způsob nošení

Kontaktní čočky TopVue Premium jsou určené ke každodennímu nošení s periodou výměny 14 dní. Dvoutýdenní cyklus výměny oproti měsíčnímu znatelně snižuje riziko očních infekcí způsobených nahromaděnými proteinovými a lipidovými usazeninami, které ani při důkladném a pravidelném čištění nelze během měsíčního užívání zcela odstranit.

Nejvyšší stupeň komfortu

Kontaktní čočky TopVue Premium jsou již při výrobě obohaceny zvlhčující látkou hyaluronátem sodným, který se pak z čoček postupně uvolňuje v průběhu nošení, udržuje je oku příjemné a zabraňuje jejich nežádoucímu vysychání.

Hyaluronát sodný patří k nejefektivnějším lubrikačním látkám a jeho nespornou výhodou je naprostá kompatibilita s fyziologickým prostředím oka – nezpůsobuje tedy žádné nepříjemné pocity, ani nežádoucí komplikace (jako tomu může být u jiných zvlhčujících prostředků). Hyaluronát sodný je látka tělu zcela vlastní, je součástí některých tělních tekutin (např. kloubní tekutiny) a sklivce vyplňujícího oční kouli.

Celodenní hydratace

Inovativní materiál kontaktních čoček TopVue Premium obsahuje velký podíl vody. Značný obsah vody spolu s postupným uvolňováním zvlhčující látky hyaluronátu sodného tvoří dokonalý hydratační systém, který propůjčuje čočkám potřebnou vlhkost po celý den a zachovává pocit komfortu během nošení. Vysoké množství obsažené vody navíc značně eliminuje ulpívání depozit na povrchu čoček a přispívá k zachování zdraví Vašich očí.

Pro zachování zdraví očí

celodenní hydratace kontaktních čoček topvue Moderní metody zpracování silikon-hydrogelového materiálu během výroby zajišťuje TopVue Premium vysokou prodyšnost. Transport vzdušného kyslíku k rohovce probíhá prostřednictvím mikroskopických kanálků v silikonovém materiálu, jehož transmisibilita činí u TopVue Premium 104 Dk/t.

Hydrogelová složka materiálu pak dodává oku kyslík prostřednictvím obsažené vody, jejíž podíl činí 45 %. Vysoká prodyšnost čoček spolu se značným obsahem vody zajišťují, že TopVue Premium zásobují oko potřebným množstvím kyslíku, který je důležitý pro udržení zdraví Vašich očí a jejich správného fungování.

Parametry produktu - TopVue Premium (6 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 6 čoček
Propustnost kyslíku: 104 Dk/t
Vyměnit za: 14 dnů
Expirace: 24 měsíců a více
Množství vody: 45 %
Dioptrie: od -12.00 do +8.00
Materiál: Innofilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Jméno produktu: TopVue Premium
Hyaluronát sodný: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Komentáře (42)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Franta H.

Pohodlné 14 denní čočky. Nemám důvod hledat dál.

Dominik

Ze začátku jsem nosil MyDay daily disposable a chtěl jsem zkusit vícedenní variantu. S těmito čočkami jsem opravdu velmi spokojený. Přibyla jen péče, ale není to žádné drama.

Alexa

Nošení je bezproblémové. Zatím jsou to nejlepší čočky, co jsem vyzkoušela.

Líkařová

Dva týdny jsem po dlouhém testování shledala jako optimální. Tyto čočky jsou navíc velmi příjemné jak pro moje oči, tak pro moji peněženku.

Karel Mašata

U mě všechno OK. Nosím je do práce, při cvičení, když řídím... Nenapadá mě situace, kdy by mi vadily.

Monika Hertíková

Já jsem s nimi spokojená. Jsou to moje první čočky, ale vůbec nemám potřebu zkoušet cokoli jiného.

Eva Kratochvílová

Dobrý den, nosím teď cooper vision avaira. Jsou tyhle čočky dobrá alternativa? Moc děkuji

info@kontaktni.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Tyto čočky můžete v klidu vyzkoušet, protože kdyby Vám nebyly z jakéhokoli důvodu pohodlné, můžete využít službu Garance vrácení peněz. Společnost CooperVision uvedla jako náhradu čočky Avaira Vitality, které mají ale lehce odlišné vlastnosti. I když CooperVision doporučuje na nové čočky Avaira Vitality přejít i bez konzultace s odborníkem, my bychom Vám u čoček Avaira Vitality doporučovali konzultaci s odborníkem a odbornou reaplikaci čoček. Pokud bychom pro Vás mohli udělat něco dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.
Vilímek P.

U mě všechno v pořádku. Pravidelně docházím na kontroly a nemám žádný problém. Chválím a doporučuji.

Žaneta Kroupová

DOBRÝ DEN Používala jsem čočky AIR OPTIX Je toto vhodná alternativa? děkuji za odpověd ŽK

info@kontaktni.cz
Dobrý den, díky za Váš dotaz. Pokud chcete snížit periodu výměny, pak TopVue Premium určitě vyzkoušejte. Jde o čtrnáctidenní čočky, které jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelového materiálu, který má vysokou propustnost kyslíku a zároveň pro oči příjemný obsah vody. Pokud by se snad stalo, že by Vám čočky čímkoli nevyhovovaly, můžete využít službu Garance vrácení peněz. V případě, že budete mít další dotazy, napište nám. Zatím přejeme hezký den.
Radová Iva

Snadno se mi je povedlo nasadit a hned po prvním mrknutí jsem je necítila. Za mě super. Cena mi vyhovuje. Budu určitě objednávat další balení.

Zuzka

Výborné čočky. Pro mě rozhodně milé překvápko!

Helena Hledíková

Dobrý den, dlouhodobě používám kontaktní čočky SofLens 38. Dočetla jsem se, že u plusových dioptrií se ukončuje výroba. Je vhodné je nahradit čočkami Acuvue Oasys nebo Topvue Premium? Děkuji za odpověď a přeji hezký den.

info@kontaktni.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Ano, skutečně je tomu tak. Výroba plusových dioptrií byla ukončena. V současné době probíhá doprodej skladových zásob. Pokud hledáte náhradu bez osobní konzultace s kontaktologem, určitě Vám doporučujeme vybrat si čočky z řady TopVue. Je u nich možné využít službu Garance vrácení peněz. Z měsíčních čoček by měly být adekvátní náhradou čočky TopVue Plus. Můžete ale samozřejmě vyzkoušet i dvoutýdenní TopVue Premium. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, neváhejte nám napsat. Zatím Vám přejeme hezký den.
Lucie Rufferová

Dobrý den, používám kontaktní čočky acuvue oasys... Chtěla bych zkusit tyto čočky ale nevím jestli by nevadilo jiné zakřivení. Acuvue oasys mají zakřivení 8,4 a průměr 14,00.Dekuji za odpoved

info@kontaktni.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Oko je vždy schopné přijmout určité rozdíly. U nositelů se mohou tyto tolerované hodnoty lehce lišit. Rozdíl, který je mezi těmito čočkami by neměl při nošení působit žádné problémy. Abyste měla jistotu, je vždy nutné nové čočky vyzkoušet. U TopVue je možné případně využít službu Garance vrácení peněz, takže je můžete v klidu doma vyzkoušet. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.
Silva K.

Sedly mi hned napoprvé. Překvapilo mě jak snadno šly nasadit. V očích jsem je nepocítila. Takže za mě super.

Alice S.

Rozhodně bych je zařadila mezi ty lepší. Moje zkušenost je jen pozitivní. Oči nejsou na konci dne unavené a čočky se při manipulaci netrhají.

Lukáš Hanek

Sedí mi skvěle. Přešel jsem na ně z AIROPTIX, protože jsem chtěl zkrátit dobu nošení. Čištění je snadné, připadá mi, že se na čočkách moc nečistot nezachytává. Jsem určitě spokojený.

Hebelka D.

Myslím že dva týdny jsou na nošení tak akorát. Čočky co se mění každý den jsou pro mě bohužel moc drahé. Měsíc mi už připadají už moc. Tohle je prostě ideál.

Lada Jirků

Paráda :) Čočky jsem měla hned další den po objednání doma. Spokojenost.

Tomáš

Jsou velmi pohodlné.

Karla Žižková

Můžu doporučit. Jako mnoho ostatních tady jsem spokojená.

Simona Seidlová

Naprosto bez chybičky. Mají všechno, co od čoček očekávám

Julča

Čočky jsou opravdu moc pohodlné. Na e-shopu jsou hodně často akce, takže i cena je hodně fajn. Oči nevysouší, nepálí ani neřežou.

Jindra

Nejlepší čočky co jsem v oku měla. 14ti denní jsou fakt super. Snadná aplikace, v oku je necítím a po celým dni nošení nemám oči unavené, nepálí, neřežou, fakt super.

Zvěřina Jakub

Dobrý den. Můžu všem doporučit. Čočky nechávají moje oči dýchat, nevysouší oči, drží perfektně na svém místě, nevymrkávají se apod.

Květa Příbramská

Myslím, že pro moje oči jsou to ty nejlepší čočky

Hofer

Maximální spokojenost. Skvěle sedí a netlačí.

Pecha Martin

Nosím je 10 a více hodin denně a ještě s nimi nebyl problém

jíťa maříková

Už jsem si na ně zvykla tolik, že po vyndání čoček mám pocit, že mi v očích něco chybí :)

Lucie Kožíšková

Ani po celém dni nemám pocit sucha v očích. Ke konci lhůty pro nošení jsou stále příjemné a dobře se s nimi manipuluje.

K. H.

normálně nosím měsíční čočky, ale na dovolenou jsem si chtěl vzít a vyzkoušet dvoutýdenní a nejspíš u nich už zůstanu. Celé dva týdny vydržely pohodlné a neměl jsem jediný problém.

David

Čočky jsou pohodlné, nevysušují se a nemám vůbec problém je mít nasazené celý den!

Věra Anýžová

Dobrý den,používala jsem Acuvue Advance,již se přestaly vyrábět,chtěla jsem vyzkoušet TopVue Premium-ale mám zakřivení 8.3-Top Vue má 8.6,taktéž průměr se liší-já měla 14.,Top Vue nabízí 14.2.Můžete mi prosím nabídnout-či doporučit podobný typ čoček-vysoká hydratace podmínkou-mám ocity"suchého"oka-a aby parametry odpovídaly mým původním?děkuji anýžová

info@kontaktni.cz

Dobrý den,

pokud upřednostňujete čočku s vyšším procentem vody, pak Vám můžeme doporučit tyto čtrnáctidenní čočky řady TopVue. Trochu odlišné parametry u nových čoček již není nutné zohledňovat, ve většině případů nositelé nepociťují žádné problémy. Navíc u čoček TopVue garantujeme vrácení ceny, pokud by Vám nevyhovovaly. Podobné parametry jako Acuvue Advance mají také Acuvue 2.

Jana O.

Dobrý den. Používám čočky avaira a přemýšlím o změně..lze tyhle nové premium nosit občas třeba i 3týdny nebo se to vůbec nedoporučuje? Děkuji za odpověď

info@kontaktni.cz

Dobrý den, TopVue Premium jsou čtrnáctidenní kontaktní čočky. Nedoporučujeme tedy nosit čočky déle než čtrnáct dní.

Veruna

Jsou skvělé, ani po celodenním nošení z nich nemám unavené nebo podrážděné oči.

Alex

Dobrý den, nabízíte tyto čočky rovnou v nějakém balení s roztokem? Děkuji

info@kontaktni.cz

Dobrý den, ano, nabízíme je v balení s roztokem Gelone 360 ml nebo Laim-Care 400 ml.

Lenka Trepková

Tyto čočky jsem pořídila na doporučení svého přítele. Nosím už druhý pár a jsem s nimi moc moc spokojená. Čočky nevysychají a jsou pohodlné celý den.

Petr Malina

mám zakřivení 8.5, je možné tyto čočky vyzkoušet?

info@kontaktni.cz

Dobrý den, takto malý rozdíl v zakřivení by neměl způsobit žádné problémy. Čočky TopVue Premium Vám mohu doporučit, jsou to nové kont. čočky, velice oblíbené našimi zákazníky.

Marta

Vyzkoušela jsem na kamarádčino doporučení a vůbec toho nelituji! rozhodně doporučuji vyzkoušet!

Leoš Škuta

Lepší črnáctidenní čočky jsem ještě nenosil! Jsou pohodlné, nevysušují se a dobře se s nimi manipuluje.

Anonymous

Jedním slovem SUPER!!!

Lidka

Vydržím v nich mnohem déle než v ostatních čočkách, někdy i přespím a vše bez problémů. Za sebe mohu doporučit

Klára F.

Maximální spokojenost. Acuvue Advance skončily a ve 14tidenních čočkách se toho už moc nevyrábí :-(( Tyhle sedly hned a jsou mnohem lepší.