TopVue Plus (6 čoček)

269 Kč
100% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 24.6. vyberte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Přidat 275 Kč 240 Kč
Osobní odběr - prodejny a boxy od 49 Kč
PPL - kurýr od 76 Kč
Česká pošta - kurýr od 76 Kč
GLS - kurýr od 76 Kč

Výhodné balíčky

Kontaktní čočky TopVue Plus

Měsíční hydrogelové kontaktní čočky TopVue Plus, které jsou vyrobené z Methafilconu A, se vyznačují obsahem vody až 55%. Materiál, z kterého jsou čočky vyráběny, je lehce modře zbarven pro snadnější manipulaci. Čočky nabídnou svým nositelům účinný UV filtr, který chrání oči před UVA i UVB zářením. Jelikož čočky nepokrývají celé oko, je vhodné doplnit ochranu očí slunečními brýlemi.
Technologií Radial Edge Technology je docíleno rovnoměrné tloušťky okraje a tím nižšího tření očního víčka o okraj čočky. Čočky tak zaručí nositelům pohodlí po celý den.
Ve výrobě došlo k nepatrné změně průměru na 14,30 mm (z původních 14,20 mm). Tato změna však nemá vliv na kvalitu čoček ani komfort při nošení.

Perioda výměny

TopVue Plus jsou měsíční čočky s denním režimem nošení. Perioda výměny je stanovena na 30 dnů. Čočky není možné nosit v prodlouženém ani kontinuálním režimu nošení.


Garance vrácení peněz

Pokud nebudete s čočkami spokojeni, zašlete nám do 60 dnů od doručení čoček 4 ks zpět. Vrátíme Vám celou částku. Více informací...

Parametry produktu - TopVue Plus (6 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.30
Velikost balení: 6 čoček
Expirace: 24 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 27 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Množství vody: 55%
Dioptrie: od -15.00 do +6.00
Materiál: Methafilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
Jméno produktu: TopVue Plus
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Komentáře (29)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Bendová

Ráda bych vyzkoušela tyto čočky. Protože mám vrozenou vadu očí tak jsem používala kontinuální čočky. Doporučila by jste mi tyto čočky? Hezký den a děkuji za odpověď.

info@kontaktni.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Bohužel nepíšete, o jakou oční vadu se jedná. Máte-li na mysli krátkozrakost či dalekozrakost, jsou tyto čočky vhodnou alternativou. Jedná se o hydrogelové kontaktní čočky s denním režimem nošení. Tyto čočky neumožňují kontinuální režim nošení. Když by Vám čočky nevyhovovaly, můžete využít službu Garance vrácení peněz a Vaše investice se Vám vrátí. Jedná-li se o jinou oční vadu, konzultujte, prosím, Vaši situaci především s ošetřujícím lékařem či očním specialistou. Před nákupem kontaktních čoček na internetu beztak doporučujeme návštěvu očního specialisty, který s Vámi čočky vybere a odborně je aplikuje. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Denisa Neumannová

Dobrý den, tyto čočky jsou nabízeny jako alternatika k frequency55. Frequency55 jsou určeny pro mírný astigmatismus. Tyto Topvue však nemají v popisu určení pro astigmatismus. Opravdu tedy nahrazují Frequency55 ? děkuji za odpověď Mohla bych případně koupit jen jen pár, abych je mohla vyzkoušet a porovnat s freuency55 (pá se stejnými diotriemi - 10,00 ? děkuji Denisa Neumannová

info@kontaktni.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Hodnoty cylindru do hodnoty ±0,50 se přepočítávají na sféru. Tím pádem mírnou formu astigmatismu zvládnou korigovat všechny sférické čočky. Mezi sférickými čočkami jsou však i čočky s tzv. asférickým designem, které máte pravděpodobně na mysli. Tato funkce čoček korekci nízkého astigmatismu řeší o trochu lépe v tom smyslu, že eliminuje sférické aberace (mlhavá záře kolem světelných zdrojů), které se u některých počínajících astigmatiků objevují. Tyto čočky jsou velmi dobrou alternativou čoček Frequency55 zejména po stránce materiálu a velikostních parametrů. Pokud si přejete čočky vyzkoušet, můžete si zakoupit toto balení. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly, můžete využít službu Garance vrácení peněz, kterou značka TopVue disponuje. Vaše investice by se Vám tak vrátila. Nebo můžete zakoupit čočky TopVue Plus v balení po 1 ks. Pokud byste měla další otázky, napište nám. Hezký den.
Štěpán

Pracuju jako programátor a tyhle čočky jsou fakt pecka. Celej den u compu a jsou fajn, jen občas si kápnu nějaký kapky. Za mě můžu doporučit.

Radim

U vás jsou fakt vždycky nejlepší ceny :) Čočky a všechno super super

Štěpánová Eliška

Jsou měkoučké a příjemné. Za mě super parádní čočky. A cena je teda taky super.

Eliška

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, v popisu je zmíněné, že čočky jsou mírně zabarveny, je tím myšleno do modra? Používala jsem teď nějakou dobu Bausch and Lomb SofLens, které jsou mírně zbarveny do modra a po nasazení do očí to vytvářelo opravdu pěkný efekt. Děkuji!

info@kontaktni.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Kontaktní čočky TopVue Plus mají lehce modré manipulační zabarvení. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

olda

Téměř žádné čočky mi nevydržely celých 30 dnů. Tyhle jsou první. Jsem s nimi moc spokojený.

Tomáš Horát

Mockrát děkuji za pomoc s výběrem. Vyzkoušel jsem čočky a všechno vypadá dobře. Při nošení o čočkách nevím. Nemám s nimi žádný problém. Nasazení i čištění je snadné. Určitě doporučuju.

Koubová

Přečetla jsem si doporučení v jedné diskuzi a říkala jsem si, že za vyzkoušení nic nedám. Jsem super. Necítím je, vidím perfektně, během dne mě v očích nijak nezlobí. Opravu super spokojenost.

Šarlota

Vyzkoušela jsem je na vaše doporučení a jsou opravdu pohodlné. Nosím je třetí týden a nejsou nijak opotřebované. Zatím jsem s nimi moc spokojená.

Pluhařík

Naprostá spokojenost. ČOČKY nosím rád a rád je kupuji u vás.

Ivoš Ludvík

Opravdu měkoučké a příjemné v očích. Cena je super.

Niki

Vyhovují mi nejvíc ze všech, které jsem vyzkoušela. Jsou i docela levné, takže u mě pohodka

Danuše Tůmová

Skvělá kvalita čoček. Já ani dcera jsme za celou dobu co je u vás kupujeme neměly sebemenší problém.

Irma Zik

Přešla jsem na ně z Air Optix. Nošení je pro mě pohodlnější asi tak o milion procent.

Robert

Tyto kontaktní čočky mohu jedině doporučit. Vydrží celý měsíc jako nové a v oku je celý den necítím.

Radim Kašák

Doktorka mi řekla, že mám syndrom suchého oka, tak jsem se bál, že nebudu moc mít čočky. Tyhle mi ale nevadí. Žádný špatný vliv na oči! Mám u sebe teda vždycky kapky, ale moc často je nepotřebuji.

Tomáš Šenkýř

Dobrý den, čočky jsou moc pohodlné a vydrží tak celý měsíc. Cena je moc hezká. Určitě můžu doporučit.

Jana

Dobrý den,chci se zeptat,občas se me stane,ze ušní s čočkami u televize. Doteď používám air aqua,ale poslední dobou me při jejich používání Švédi oči. Chtěla bych se zeptat,jestli to opravdu tak vadí u těchto čoček( usnuti s něma:-)). Děkuji Jana Dekuji

info@kontaktni.cz
Dobrý den, Jano, Air Optix Aqua jsou vhodné i k prodlouženému nošení. Tuto variantu je ovšem nutné konzultovat s lékařem a kvůli individuálnímu složení slz či vrozené citlivosti očí nemusí být vhodná pro každého. TopVue Plus pro přespávání výrobce nedoporučuje. Děkujeme za dotaz a přejeme hezký den.
Renáta

Skvělé, cenově dostupné a velmi příjemné.

Hovorka

Bezproblémové čočky. Únava po delším nošení je zanedbatelná a například u jiných čoček byla o dost znatelnější.

P. Doubek

Dlouho jsem nosil brýle, takže mám docela citlivé oči, ale tyto čočky snáším velmi dobře..

Adriana Kadlecová

Výborné, měkké, prodyšné a velmi komfortní čočky!

Simon Loskot

Skvělá cena, rfychlé dodání a jednoduché objednání. Čočky jsou bez chyby!

Aleš

Kvalitní čočky, v očích jsou příjemné, neřežou, nevysoušejí se a skvěle drží

terezie

Dobrý den, je možné čočky aplikovat po tom, co se namaluji?

info@kontaktni.cz

Dobrý den, doporučujeme nejprve aplikovat kontaktní čočky a poté se nalíčit.

Martin Kováč

S čočkami jsem naprosto spokojený. Párkrát jsem s nimi dokonce usnul u televize a přesto byly v očích pořád pohodlné.

Karin Ivanova

Jaká je u těchto čoček propustnost kyslíku? Díky za odpověď.

info@kontaktni.cz

Dobrý den, propustnost kyslíku u čoček TopVue Plus je 27 Dk/t.

Honza Vykoukal

Super měsíční čočky! Jsou až neskutečně pohodlné a navíc jsou za skvělou cenu.