TopVue Monthly (6 čoček)

355 Kč
100% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 24.6. vyberte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Přidat 275 Kč 240 Kč
Osobní odběr - prodejny a boxy od 49 Kč
PPL - kurýr od 76 Kč
Česká pošta - kurýr od 76 Kč
GLS - kurýr od 76 Kč

Výhodné balíčky

Kontaktní čočky TopVue Monthly

Měsíční kontaktní čočky TopVue, které svými parametry vyhovují 99 % nositelů. Jedná se o velmi pohodlné dobře snášené hydrogelové čočky s přídavkem výjimečně efektivní lubrikační látky - hyaluronátu sodného a zvlhčovací látky PEG (polyethylengly­kol), které zajišťují výjimečné zvlhčení a maximální pohodlí po celý den. Hyaluronát sodný, respektive kyselina hyaluronová, je látka, která je pro lidské tělo přirozená. Kromě kloubů a jiných míst je obsažená také v očním sklivci.

Garance vrácení peněz

Pokud nebudete s čočkami spokojeni, zašlete nám do 60 dnů od doručení čoček 4 ks zpět. Vrátíme Vám celou částku. Více informací...

Perfektní design okrajů

ztenčené okraje čoček topvue
Čočky TopVue se pyšní velmi tenkými okraji. Oční víčko s okrajem čočky při každém mrknutí přichází do styku. Pokud okraj čočky vytváří "schod", můžeme čočku v oku cítit. Přestože se bohužel jedná o velmi málo diskutovaný faktor, je to právě způsob zakončení čočky, který je pro pohodlí kontaktních čoček rozhodující.

Kvalitní stabilní korekce

TopVue se pyšní velmi stabilní optickou korekcí, které je dosaženo precizně stejnou diptrickou mohutností v celé optické zóně. Čočky díky tomu poskytují kvalitní vidění za všech světelných podmínek, což oceníte obzvláště při řízení vozidla za šera.

UV filtr

TopVue jsou jako jedny z mála čoček vybaveny UV filtrem zachycujícím škodlivé UVA a UVB záření. Je samozřejmě lepší, pokud čočky UV filtr obsahují, ovšem nelze se spolehnout pouze na něj, neboť čočka zakrývá pouze část oka. Větší plocha bělma zůstává UV záření vystavena, je tedy potřeba ochranu zajistit slunečními brýlemi.

Technologie AQUAMAX

Technologie AQUAMAX používá nový postup při aplikaci UV filtru při výrobě kontaktních čoček, který nemá negativní dopady na její vlastnosti. Kontaktní čočky TopVue tím získaly lepší mechanické vlastnosti jak pro aplikaci do očí (lepší manipulace), tak pro jejich komfort.

Způsob užívání

TopVue Monthly nejsou určené k ponechání v oku po dobu spánku. Na konci dne je potřeba čočky vyjmout, vydezinfikovat a na noc uložit do roztoku. Každý pár je potřeba nahradit novým po uplynutí 30 dní od prvního použití.

Použitým materiálem je hydrogel Polymacon. Obsah vody činí 38 % a propustnost pro kyslík je deklarována na úrovni 26 Dk/t.

Parametry produktu - TopVue Monthly (6 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.00
Velikost balení: 6 čoček
Expirace: 24 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 26 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Množství vody: 38%
Dioptrie: od -12.00 do +4.00
Spaní s čočkami?: Ne
Materiál: Polymacon
Jméno produktu: TopVue Monthly
UV filtr: Ano
Hyaluronát sodný: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Komentáře (33)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Anička

Ty zúžené okraje jsou opravdu znát. Pro mě jsou tyhle čočky nejpříjemnější ze všech!

Martina Blažková

Pro mě nemají konkurenci. Doufám, že na trhu ještě nějaký ten pátek vydrží. Nechce se mi hledat náhradu.

Denisa Krátká

Nošení je v pořádku a pohodlné. Objednávám si u vás čočky pravidelně.

Karolína

Všechno v nejlepším pořádku. Oči nejsou unavené ani podrážděné.

Marian Filipovský

Zkoušel jsem i jiné a o dost dražší čočky a evidentně vyšší cena neznamená vyšší pohodí. Zatím jsem nenarazil na lepší a vlastně mi to ani nevadí.

Blafková M.

Super čočky. Pár fakt drží celý měsíc. Té ceně nemůžu uvěřit.

Zbyšek

I když je k dispozici plno novinek, zůstávám jim věrný. Pro mě jsou prostě nejlepší.

Lukrecie

V očích jsou moc příjemné a například mě vyhovují více než vychvalované čočky od Johnsonu... O ceně radši ani nemluvím. Za cenu Johnson čoček můžu mít těchhle minimálně dvě balení...

Jarda

Jsou levné a nošení je úplně v pohodě bez bolavých očí. Za mě spokojenost.

Denisa Vinklerová

Měkké a pohodlné. Celý den nošení je v pohodě.

Madar

Vybral jsem si dobře.Jsem policista a musím vidět perfektně. Tyhle čočky splňují moje požadavky. Rád doporučím lidem, kteří váhají.

Radim Mikeš

S těmihle čočkami je nošení čoček fakt levné. Jsou i pohodlné a tak.

Klárka K.

pro mé oči jsou příjemné a jsou dost levné. takže nemám důvod hledat jiné

Hanuš d-

Existuje spousta novějších a asi modernějších čoček. Vyzkoušel jsem je ale stejně se vracím k těmhle. Prostě mým očím vyhovují nejvíce!

Maruška Horská

Nemám žádný problém. Starám se o ně tak jak je předepsáno a čočky jsou stále prodyšné a vlhké. Oči mi nikdy nepodráždily

Lenča Pozárová

topvue monthly si kupuji už po několikáté a jsem s nimi stále spokojená.

P. Kociánová

Kvalitní čočky za nižší cenu. Netrápí mě žádné řezání, únava očí nebo pocit suchých očí.

Miroslav Kaňka

Rychlé dodání a velmi dobrý poměr ceny a kvality.

Alena

Čočky neřežou a ani se nevysušují.. Snadno se s nimi manipuluje + jsou za skvělou cenu.

Jiří

Jsou pohodlné po celý měsíc, občas je i zapomenu po tom měsíci vyměnit.

Bořek Mikl

Maximálně mi vyhovují a určitě bych je neměnil.

Hedvika Mlynářová

Dobrý den, jedná se o měkké nebo tvrdé čočky?

info@kontaktni.cz

Dobrý den, toto jsou měkké kont.čočky.

Elis

Kvalita za super cenu! Čočky se netrhají, nošení bez problémů a v očích jsou pohodlné.

Květa

Nosím je každý den a ani k večeru nejsou oči podrážděné nebo unavené. Doporučuji!

Klára Šubrová

četla jsem, že se čočky špatně nasazují, tak jsem měla trochu obavy, ale NENÍ to pravda, před týdnem mi dorazily na zkoušku a manipulaci s nimi shledávám stejnou jako u jiných (nosila jsem Acuvue a Biofinity).

Hana

Mohu všem doporučit, stojí za zkoušku, jsem s nimi maximálně spokojená, tenoučké příjemné čočky s UV filtrem za bezva cenu. Navíc garance vrácení peněz, takže nemusíte utrácet za aplikaci u očaře nebo v optice.

Jana Krejčí

Dobrý den, používám čočky Soflens 59. Chtěla jsem se zeptat, jestli je možné je nahradit čočkami TopVue Montlhy pegavision. Zakřivení těchto čoček je stejné, ale průměr se trošku liší. Navíc trpím na suché oči (používám i kapky do očí, ale vůbec mi nepomáhají). Myslíte, že na to má vliv obsah vody v čočkách? Tj. čím větší obsah vody, tím méně bych měla trpět na suché oči? V případě, že si objednám 3 balení čoček TopVue Monthly Pegavision, z jednoho balení použiji 2 čočky a zjistím, že mi nevyhovují, mohu tedy ta 2 úplná balení a jedno se čtyřmi čočkami vrátit a vy mi vrátite peníze za všechny tři balení? Děkuji za odpověď. Jana Krejčí

info@kontaktni.cz

Dobrý den, každý přechod z jednoho druhu kontaktních čoček na druhý by měl být konzultován a posouzen odborníkem, tedy očním lékařem, který Vám kontaktní čočky aplikoval. Co se týče vyzkoušení kontaktních čoček TopVue, pak bychom Vám mohli nabídnout právě garanci vrácení peněz i na otevřená balení v případě, že Vám nebudou tyto kontaktní čočky od výrobce PegaVision vyhovovat. Průměr čočky patří mezi důležité parametry pro správný výběr čoček, ale samozřejmě není jediný. Nejčastěji může dojít k tomu, že je např. průměr čočky menší než u současně používaných čoček a čočka Vám bude "malá", bude dráždit na epitelu rohovky a proto nošení takovýchto čoček nebude snesitelné. Obsah vody v čočkách může ovlivňovat tvorbu slzného filmu, ale rozhodně to není jediný faktor, mezi další např. patří systém péče o kontaktní čočku, který může změnit kvalitu slzného filmu (doporučují se peroxidové roztoky) nebo vliv kosmetiky.

Daniela

Dobrý den,na současných čočkách mám DIA 14.2,TopVue má jen DIA 14.0.Byl by to při nošení problém nebo je možné, že mi budou sedět?děkuji.

info@kontaktni.cz

Dobrý den Danielo, v případě, že máte od očního specialisty (optometristy) naměřený průměr DIA 14.2, pak Vás mohou kontaktní čočky s menším průměrem dráždit na epitelu rohovky a jejich nošení bude nesnesitelné. V nabídce výrobce Pegavision, ale máme čtrnáctidenní TopVue Bi-weekly nebo jednodenní kontaktní čočky TopVue Daily s DIA 14.2, které Vám doporučujeme vyzkoušet.

Romana Matzkeová

Dobrý den, ráda bych vyzkoušela čočky TopVue Monthly. Před tím jsem nosila čočky Focus ciba vision, které se už nevyrábějí. V případě, že by mi tedy TopVue nevyhovovaly, vrátit peníze? děkuji moc za odpověď Matzkeová

info@kontaktni.cz

Dobrý den, ano, určitě doporučujeme vyzkoušet kontaktní čočky TopVue. Díky garanci vrácení peněz, v případě, že Vám nebudou vyhovovat, neriskujete svou finanční investici. Peníze Vám připíšeme jako kredit na Vaši příští objednávku. Děkujeme za Váš dotaz.

Mirka

dobrý den,syn používal kontaktní čočky Surevue,které měly zakřivení 8.4 a tyto čočky mají zakřivení 8.6,vadí to hodně?děkuji za odpověď

info@kontaktni.cz

Dobrý den Mirko, kontaktní čočky TopVue mají asférický design, tzn. že hodnota zakřivení není stejná v každém bodě na čočce, proto se již nepřikládá takový význam tomuto parametru. Na druhé straně Vás však musíme upozornit na to, že faktorů, které mohou ovlivnit pohodlí kontaktních čoček, je více. U kontaktních čoček od Pegavision je ale výhoda, že pokud synovi nebudou vyhovovat, můžete je bez obav finanční ztráty vrátit zpět.

Maya K.

Dobrý den, měla bych zájem vyzkoušet kontaktní čočky TopVue, ale nemohu je u vás najít v balení 6+1. Zajímalo by mě, jestli je možné si ještě objednat toto balení a v případě špatné zkušenosti nerozbalené 6-ti kusové balení vrátit. Předchozí zkušenosti s kontaktními čočkami mám jen se značkou Switch Premier, která není ve vaší nabídce. S přechodem na jinou značku, v mém případě na TopVue, by snad neměl být problém. Děkuji

info@kontaktni.cz

Dobrý den, akční balení TopVue ve variantě 6+1 již není v prodeji, nicméně garanci vrácení peněz, tzn. vrácení otevřeného balení, jsme přesunuli i na balení po 6 příp. 30 čočkách v případě jednodenních čoček TopVue. Kontaktní čočky Switch Premier jsou totožné čočky se značkou Biofinity, kterou v naší nabídce najdete. Děkujeme za Váš dotaz.

Karolína

Spokojenost, příjemná manipulace a v neposlední řadě ta cena. Můžu jen doporučit!

Petra K.

Zdravím, chtěla bych vyzkoušet tyto nové čočky, které mě zaujali nejen cenou. Používám Optix Aqua. Musím kvůli tomu navštívit svého očaře? Prosím o odpověď. Děkuji

info@kontaktni.cz

Dobrý den, pro vyzkoušení čoček TopVue není nutné navštívit očního specialistu. Doporučujeme vybrat do košíku variantu TopVue 6+1, kde máte možnost zdarma vyzkoušet tuto čočku. Pokud Vám nebudou vyhovovat, můžete nám zaslat nerozbalené 6ti kusové balení zpět a my Vám garantujeme vrácení peněz.