TopVue Elite+ (10 čoček) TopVue

TopVue Elite+ (10 čoček)
  • TopVue Elite+ (10 čoček)
  • TopVue Elite+ (10 čoček)
Vaše cena: 159
Osobní odběr:

1976 výdejních míst po celé ČR
• Cena od 49 Kč (dle místa)
Poštovné:

• In Time
• GLS
• Česká pošta
• Dobírka
59 Kč
69 Kč
69 Kč
+20 Kč

Jednodenní kontaktní čočky TopVue Elite+

Tyto jednodenní hydrogelové kontaktní čočky patří do oblíbené řady kontaktních čoček TopVue. Jsou vytvořeny pro korigování vidění do blízka (dalekozrakosti – hypermetropie) i do dálky (krátkozrakosti – myopie). TopVue Elite+ jsou k dispozici v minusových a plusových dioptriích.
Jde o jednodenní kontaktní čočky, takže k TopVue Elite+ nepotřebujete žádné další příslušenství. Žádná pouzdra ani roztoky na kontaktní čočky. Nošení jednodenních čoček je jednoduché, zdravé a bezstarostné.

Jednodenní čočky TopVue Elite+ si můžete zakoupit také v těchto baleních:

Jednodenní čočky s UV filtrem a asférickým designem

Mezi důležité vlastnosti čoček TopVue Elite+ patří zavedený UV filtr, který pomáhá chránit oči před škodlivým UV zářením. Dále mají čočky asférický design, což v praxi znamená, že nejsou zakřiveny klasicky kulovitě, ale postupně se zplošťují. Čočky s takovou konstrukcí jsou vhodné pro korekci nízkého astigmatismu (maximálně cylindr 0,50 a s příslušnou úpravou sférické dioptrie) a také se lépe dokáží přizpůsobit a usadit na oku. Tyto vlastnosti TopVue Elite+ přispívají k pohodlnému nošení bez nepříjemných pocitů.

Záruka pohodlí

Pohodlné nošení bez nepříjemných pocitů si přeje každý nositel čoček. TopVue Elite+ jsou vyrobeny z hydrogelového materiálu Bioxifilcon A s příjemným obsahem vody 58 %. Při výrobě čoček je navíc použita technologie UltraSoo, což znamená, že do materiálu čoček je přidán hyaluronát sodný. Tato látka funguje jako lubrikant a čočky díky ní zůstávání pro oči příjemné po celý den nošení.

Skvělá příležitost k vyzkoušení

U značky TopVue je zavedena speciální služba Garance vrácení peněz, díky které si můžete čočky vyzkoušet v pohodí domova. Detaily a podmínky najdete na stránce Garance vrácení peněz.

Parametry produktu

Výrobce: TopVue:
Zakřivení (BC): 8.60:
Průměr (DIA): 14.20:
Velikost balení: 10 čoček:
Vyměnit za: 1 den:
Expirace: 24 měsíců a více:
Propustnost kyslíku: 27 Dk/t:
Množství vody: 58%:
Materiál: Bioxifilcon A:
Dioptrie: od -12.00 do +6.00:
Spaní s čočkami?: Ne:
UV filtr: Ano:

Komentáře


Lenka / 24.09.2018

Super balení na vyzkoušení. Cena je super a mohla jsem poprvé v životě vyzkoušet čočky. Naštěstí pro mě byla zkušenost dobrá.

Míša Šenkýřová / 09.08.2018

Hodně pohodlné. Vidím s nimi skvěle. Děkuji za doporučení.

Šárka Jirsová / 17.07.2018

Vyzkoušené na dovče u moře. Měla jsem dost strach, že u moře zjistím, že mi čočky nesedí, ale naštěstí se to nestalo. Byla jsem s nimi moc spokojená.

Gábina M. / 06.06.2018

Děkuji za rychlé zaslání a čočky chválím. Vážně jsou super.

Denisa / 25.04.2018

Příjemné překvapení. Na horách to s nimi bylo hned příjemnější. Já určitě doporučuji hlavně na sporty.

Ondřej Camrda / 14.03.2018

Super balení. Akorát na vyzkoušení. Objednávám a už se těším.


Tento web používá soubory cookies, aby pro Vás byl nákup kontaktních čoček a roztoků jednodušší a přehlednější. Používáním našich stránek souhlasíte s používáním cookies. Více informací zde!      OK