TopVue Daily (30 čoček)

345 Kč
100% doporučuje
Skladem

Výhodnější balení:
TopVue Daily (90 čoček) - 945 Kč (ušetříte 90 Kč)


Kdy odešleme? pondělí 24.6. vyberte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Osobní odběr - prodejny a boxy od 49 Kč
PPL - kurýr od 76 Kč
Česká pošta - kurýr od 76 Kč
GLS - kurýr od 76 Kč

Kontaktní čočky TopVue Daily

Představujeme velmi kvalitní a oblíbené jednodenní kontaktní čočky TopVue Daily, které svými parametry vyhovují 99% nositelů. Tyto velmi pohodlné čočky obsahují výjimečnou lubrikaci hyaluronátem sodným, UV filtr, a mají také velmi tenké okraje, které zvyšují pohodlí při nošení těchto čoček.

Garance vrácení peněz

Pokud nebudete s čočkami spokojeni, zašlete nám do 60 dnů od doručení čoček 26 ks zpět. Vrátíme Vám celou částku. Více informací...

Perfektní design okrajů

ztenčené okraje čoček topvue
Čočky TopVue se pyšní velmi tenkými okraji. Oční víčko s okrajem čočky při každém mrknutí přichází do styku. Pokud okraj čočky vytváří "schod", můžeme čočku v oku cítit. Přestože se bohužel jedná o velmi málo diskutovaný faktor, je to právě způsob zakončení čočky, který je pro pohodlí kontaktních čoček rozhodující.

Kvalitní stabilní korekce

TopVue se pyšní velmi stabilní optickou korekcí, které je dosaženo precizně stejnou dioptrickou mohutností v celé optické zóně. Čočky díky tomu poskytují kvalitní vidění za všech světelných podmínek, což oceníte obzvláště při řízení vozidla za šera.

UV filtr

TopVue jsou jako jedny z mála čoček vybaveny UV filtrem zachycujícím škodlivé UVA a UVB záření. Je samozřejmě lepší, pokud čočky UV filtr obsahují, ovšem nelze se spolehnout pouze na něj, neboť čočka zakrývá pouze část oka. Větší plocha bělma zůstává UV záření vystavena, je tedy potřeba ochranu zajistit slunečními brýlemi.

Technologie AQUAMAX

Technologie AQUAMAX používá nový postup při aplikaci UV filtru při výrobě kontaktních čoček, který nemá negativní dopady na její vlastnosti. Kontaktní čočky TopVue tím získaly lepší mechanické vlastnosti jak pro aplikaci do očí (lepší manipulace), tak pro jejich komfort.

Způsob užívání

Každý pár čoček TopVue Daily je určený pro jedno použití po dobu jednoho dne. Nejsou určené k přespávání. Není zapotřebí čištění kontaktních čoček, tudíž neutrácíte za roztoky a případná ztráta či poškození není tak finančně bolestivá.

Použitým materiálem je hydrogel Etafilcon A. Obsah vody činí 58 % a propustnost pro kyslík je deklarována na úrovni 26 Dk/t.

TopVue Daily nabízíme také v balení 90 čoček.

Parametry produktu - TopVue Daily (30 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.50
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 24 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 26 Dk/t
Množství vody: 58%
Materiál: Etafilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +4.00
Spaní s čočkami?: Ne
Jméno produktu: TopVue Daily
UV filtr: Ano
Hyaluronát sodný: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Komentáře (42)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Jirka

Dobrý den, v minulosti jsem u Vás zakoupil čočky: Focus Dailies All Day Comfort zakřivení: 8.60 , průměr: 13.80. Tyto čočky již nejsou v nabídce? Máte nějakou alternativu? Jsou pro mne vhodné čočky TopVue Daily? Mám dioptrie P -1,75 CYL -1,25 a L -2,00 CYL -1,00 Děkuji za odpověď Jirka.

info@kontaktni.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Výroba čoček Focus Dailies All Day Comfort byla bohužel ukončena. TopVue Daily jsou pouze sférické, a tak pro korekci Vašeho zraku nejsou vhodné. Dle Vašeho dioptrického zápisu máte astigmatismus, protože jste uvedl hodnotu dioptrie i cylindru. V zápise byste však měl mít u každého oka ještě hodnotu osy. Z našeho sortimentu by mohly být vhodnou alternativou čočky 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism. Na této stránce si můžete vyhledat očního specialistu, který s výrobcem těchto čoček spolupracuje. Správně byste měl mít čočky před nákupem na internetu odborně aplikované. Vyhnete se tak nevhodné investici, protože na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Pokud se rozhodnete čočky vyzkoušet sám, budete ke korekci pravého oka potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -1,75, cylindru -1,25 a hodnotu osy opište z předpisu. V případě potřeby hodnotu osy zaokrouhlete na celou desítku. Ke korekci levého oka pak budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -2,00, cylindru -0,75 a hodnotu osy opět opište z předpisu. Pokud byste měl další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Ondřej Ziegler

I já musím přiznat, že jsou pro mě jednodenní čočky nejpraktičtější. Hlavně nosím vždy náhradní u sebe a nepotřebuju k tomu ty věci okolo jako pouzdro nebo roztok.

Danča

Poměr cena/kvalita je fantastická. Jsem líná se o čočky starat, takže jednodenní čočky jsou pro mě dokonalost sama :)

Veronika

Dobrý den, chtěla jsem si u Vás objednat kontaktní čočky TopVue, ale potřebuji zakřivení 9.00. Bohužel nabídka zakřivení není aktivní. Znamená to, že je výrobce nevyrábí a nebo Vy je nenabízíte? Pokud nevyrábí, můžete mi prosím, doporučit jiné s tenkými hranami a UV fitry? Dioptrie -2.75. Předem děkuji za odpověď.

info@kontaktni.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Zakřivení 9,00 TopVue bohužel nevyrábí. Najdete ho například u jednodenních čoček 1 Day Acuvue Moist, 1 Day Acuvue TruEye a Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe. Tyto kontaktní čočky by Vám ale měl aplikovat očí specialista. My nemáme možnost poskytnou Vám čočky na vyzkoušení. Pokud budete mít další dotazy. Napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.
Valerie

Nosila jsem měsíční čočky, ale jednodenním se to nevyrovná. Pohodlí nošení i bezstarostnost bez péče je prostě super.

Vaněk

Nosím je na střídačku s brýlemi. Jsem s nimi spokojený. Dělají, co mají, vidím, necítím je v očích.

Terezka

Nosím tyhle čočky na gymnastiku už od 13. V oku sedí perfektně. Nikdy se mi nestalo, že by mi čočka vypadla, nebo se přesunula někam pryč.

Krůželová P.

Čočky na jeden den jsou pro mě pořád nejlepší. Nechtěla bych se o čočky starat. Navíc mám doma troje brýle z doby, kdy jsem si potrpěla na modní doplňky, takže to střídám a myslím, že i na to jsou jednodenní čočky nejlepší.

Eva

Dobrý den, děkuji za info, typ čoček, který teď používám: Dailies Aqua Comfort Plus. Mám většinou pocit škrábání v očích a při chvilkovým zavření víček pak "drhnou".Občas se stane, že se mi přilepí na oko /hůř se pak vyndávají/. Můžete mi, prosím, nějaké doporučit? Děkuji E.

info@kontaktni.cz
Dobrý den, díky za doplňují informace. Těžko říci, zda Vám od těchto nepříjemných pocitů jednodenní čočky TopVue pomohou. V naší nabídce máme vedle TopVue Daily ještě čočky TopVue Elite. Oba typy jsou ale vyrobeny z hydrogelu, stejně jako Vaše Dailies Aqua Comfort Plus. Podle toho, co popisujete, bychom si tipli, že Vám nesedí materiál. TopVue můžete vyzkoušet bez obav, protože v případě potřeby můžete využít službu Garance vrácení peněz. Pokud ale chcete vyzkoušet jinou značku a jiný materiál, doporučili bychom Vám navštívit kontaktologa, u kterého budete mít čočky možnost před nákupem vyzkoušet. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Zatím přejeme hezký den.
Eva

Dobrý den, prosím o radu, chtěla bych změnit značku kontaktních jednodenních čoček, vyhovuje mi Vaše nabídka vrácení peněz, když čočky nebudou vyhovovat, ale zakřivení a průměr mám jiný - používám čočky BC 8,7 a DIA 14.00. Mohu bez obav nosit TopVue Daily 8,5 a 14,2? Děkuji za odpověď. Eva

info@kontaktni.cz
Dobrý den, díky za Váš dotaz. Rozdíly nejsou mimo všeobecně uznávanou normu, takže by nošení nemělo představovat problém. Bohužel ale nepíšete, jaké čočky nosíte v současné době. Při výběru nových čoček je třeba brát v úvahu i vlastnosti materiálů. v každém případě, ale TopVue vyzkoušejte a případně můžete využít službu Garance vrácení peněz. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.
Marek

Doporučili byste mi tyhle čočky na sportování. U očí jsem nikdy nepozoroval žádnou zvláštní citlivost a dioptrie mám -1,25 a -1,75. Díky. M.

info@kontaktni.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Ano, tyto čočky bychom Vám pro sportovní aktivity určitě doporučili. Budou pro Vás ideální na vyzkoušení, protože je u nich možné využít službu Garance vrácení peněz. U dioptrií není třeba dělat žádnou korekci z brýlí na čočky. V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit. Přejeme hezký den.
jakub březina

nosím je jen na fotbal. jinak bych měl nosit brýle, ale ty neřeším. nelíbí se mi jak v nich vypadám. asi budu nosit čočky i normálně.

Nina Kumštová

Pro mě ideální čočky. Vyhovuje mi i velikost balení, protože čočky nosím jen občas.

Róza

Jsou fajn, pohodlný a hlavně levný. Při nošení nemám problém. Rozhodně spokojenost.

Jarka Hořická

Vyhovují mi v práci. Dřív mě u počítače pálily oči teď už se mi to nikdy neděje. Nová čočka každý den je pro mě rozhodně lepší než čočky 14 denní.

Ivo Štědrý

TopVue jsou opravdu super. Značka mě zaujala už tou možností čočky doma vyzkoušet a když se mi něco nebude zdát, můžu zbytek vrátit. Tohle vám jen tak někdo neumožní. Čočky jsou kvalitní a nošení je bezproblémové. Opravu jsem spokojen.

Slávek Jindra

Na tyhle čočky nedám dopustit :)

Naďa

cena je super, nošení je pohodlné. můžu doporučit ostatním.

Němec Petr

Pro mě jsou denní čočky ideálním řešením, proto objednávám už jen toto větší balení a jsem spokojen.

Ondřej Filípek

možná starší model nebo jak to nazvat, ale stejně jsou pro mě naprosto perfektní. dokud se vyrábí nehodlám je měnit.

Škachová Eliška

Dobrý den. Píši komentář, abych doporučila čočky všem, kteří rádi sportují. Prioritně nosím brýle. Čočky nosím opravdu jen na sportovní aktivity. Velice mi vyhovují materiálem, složením a dalšími parametry. Jelikož jsou jednodenní jsou pro mé aktivity a střídání s brýlemi naprosto ideální!!! Děkuji a přeji všem krásný den.

Klapka David

velice snadno se nasazují. jsou tak akorát měkké a moje oči jsou s nimi spokojená. paráda

Dáša

Příjemné, nemusím používat zvlhčovací spreje nebo kapky a na konci dne je vyhodím :)

Helena Hobžová

Dobrý den,ráda bych je koupila synovi na vyzkoušení,ale on potřebuje zakřivení 8,3 a všechny jednodenní čočky na které jsem se dívala mají 8,5,je to velký problém? A ještě mají průměr 14,2 a on má 14.Děkuji za odpověď Hobžová

info@kontaktni.cz

Dobrý den, Heleno, tyto rozdíly by při nošení neměly působit potíže. Jde ale o velmi subjektivní pocit. U čoček TopVue Daily můžete využít Garanci vrácení peněz. To znamenám, že pokud je objednáte, vyzkoušíte a nebudou vyhovovat, můžete je dle platných podmínek vrátit a my Vám vrátíme peníze. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat. Děkujeme a přejeme hezký den.

Kunová

Jsou měkké, pohodlné a skvěle drží.

Petr Pavlíček

Čočky jsou tenké, překvapivě dobře sedí a v očích je téměř nepociťuji.

Tibor

Velmi příjemné a pohodlné nošení. Při nasazování samy přilnou k očím, takže je aplikace docela jednoduchá.

venca J.

Měl jsem je na dovolené u moře a jde zatím o jediné denní čočky, které mi v očích nevadí. Určitě stojí za vyzkoušení.

Zuzka

Dobry den, jsem novackem v noseni kontakntnich cocek..byla jsem ve Focusu, kde mi nabidli cocky switch asphere jednodenni. Porovnavala jsem je s temito kontskntnimi cockami a lisi se to v nekterych parametrech: mnozstvi vody (switch 54%, zakriveni 8.4). Je to velky problem ??? Dekuji za odpoved. Zuzka

info@kontaktni.cz

Dobrý den,

obdobné čočky, které jste vyzkoušena z Focus Optik, nabízíme pod oficiálním názvem výrobce MyDay Daily Disposable. Pokud se ale rozhodnete vyzkoušet jiné jednodenní čočky, pak můžeme nákup čoček TopVue Daily doporučit. Navíc nyní u těchto čoček garantujeme vrácení peněz, pokud by Vám nevyhovovaly.

Petra

Dobrý den, mohu si čočky vzít např. do bazénu?

info@kontaktni.cz

Dobrý den, koupání v bazénu doporučujeme nejlépe s použitím jednodenních čoček. Jestliže máte čočky s delší výměnou, proveďte dezinfekci Vašich čoček roztokem na kontaktní čočky co nejdříve po opuštění bazénu. Pokud plavete pod vodou, samozřejmě použijte plavecké brýle.

Zuzka

Nošení je pohodlné a velmi příjemné. Hlavní výhodou je, že nepotřebujete roztok a celkově je to asi hygieničtější volba :)

Vokáč T.

obrý den, jsou čočky vhodné i na zimní sporty? Díky

info@kontaktni.cz

Dobrý den, ano, samozřejmě. Zvláště pokud ale sebou nechcete vozit roztok na čištění a ukládání čoček.

Dejvid

Cenově dostupné a kvalitní jednodenní čočky! Doporučuji

Adam

Maximální spokojenost! nedráždí, drží a dobře se mi nasazují.

Andrea Krojová

Dobrý den, mám dotaz jsou tyto čočky vyráběné i pro astigmatismus? děkuji Krojová

info@kontaktni.cz

Dobrý den, kontaktní čočky TopVue Daily se vyrábějí pouze v "klasické" verzi s dioptrickou korekcí. Ke korekci astigmatismu jsou nutné ještě doplňkové parametry cylindru a osy, kterými tyto čočky nedisponují. Děkujeme za pochopení

Roman

čočky používám už rok, perfektně sedí, přes den nejsou v očích cítit. Super čočky super cena. Rozhodně je vyzkoušej.

Anastazie

ahoj všem, máte s těmito čočkami někdo zkušenost? Jsou dobré?

Veronika

Dobrý den, jelikož s čočkami začínám, tak jsem se chtěla zeptat jestli tyto čočky mají indikátor rub/líc. Děkuji

info@kontaktni.cz

Dobrý den, tyto čočky nemají indikátor rub-líc. Nemusíte se však obávat, že bez něj nepoznáte, jak je nasadit. Obecně platí pravidlo, orientovat se při nasazování čoček podle jejich okrajů. Čočka musí na prstě vytvořit jakoby "uzavřenou" mističku. Pokud její okraje směřují mírně ven, znamená to, že je čočka naruby a je nutné ji před nasazením přetočit.

Jarmila

prosím stornujte mi objednávku č.120040025,děkuji.

info@kontaktni.cz

Dobrý den, Váš požadavek byl zpracován a Vaše objednávka již byla stornována.

Luděk

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat používám Acuvue Advance zakřívení 8,7 nabízené jsou 8,5. Není to problém? Děkuji

info@kontaktni.cz

Dobrý den, kontaktní čočky Acuvue Advance se vyrábí pouze ve variantách zakřivení 8,7 a 8,3. Překontrolujte prosím znovu parametry čoček, které si chcete zakoupit.

Zuzana

Dobrý den, ráda bych je zkusila, ale mám na každém oku jiné dioptrie - tudíž musím brát dvě balení - v případě, že by neseděly, tak bych vám poslala zpět 29+29 kusů. Je v tom problém?

info@kontaktni.cz

Dobrý den Zuzano, rozhodně doporučujeme vyzkoušet tyto denní kontaktní čočky TopVue od výrobce Pegavision. V případě, že Vám vyhovovat nebudou, můžete samozřejmě vrátit 29+29 kusů. Děkujeme.

Gabca

Chtela bych se zeptat, zda pri dioptriich =2,5 a = 2,25 je vhodne pri koupi kontaktnich cocek dodrzet presne dioptrie nebo maji byt kontakt. cocky o neco slabsi? Dekuji, G*

info@kontaktni.cz

Dobrý den, z vašeho dotazu vyplývá, že jste pravděpodobně pouze nositelkou dioptrických brýlí a ne kontaktních čoček. Ano, dioptrická hodnota pro kontaktní čočky bývá odlišná od síly dioptrií pro brýle. Doporučujeme však odborné vyšetření u očního specialisty, který se aplikací kontaktních čoček zabývá, v rámci tohoto vyšetření vám budou naměřeny správné parametry pro kontaktní čočky, budete seznámena s jejich manipulací, jak je nasazovat a vyjímat a jak o ně pečovat.