TopVue Daily (180 čoček)

1 785 Kč
100% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 15.7. vyberte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Osobní odběr - prodejny a boxy od 49 Kč
PPL - kurýr od 76 Kč
Česká pošta - kurýr od 76 Kč
GLS - kurýr od 76 Kč
1 785 Kč

Kontaktní čočky TopVue Daily

Představujeme velmi kvalitní a oblíbené jednodenní kontaktní čočky TopVue Daily, které svými parametry vyhovují 99% nositelů. Tyto velmi pohodlné čočky obsahují výjimečnou lubrikaci hyaluronátem sodným, UV filtr, a mají také velmi tenké okraje, které zvyšují pohodlí při nošení těchto čoček.

Garance vrácení peněz

Pokud nebudete s čočkami spokojeni, zašlete nám do 60 dnů od doručení čoček 2x86 ks zpět. Vrátíme Vám celou částku. Více informací...

Perfektní design okrajů

ztenčené okraje čoček topvue
Čočky TopVue se pyšní velmi tenkými okraji. Oční víčko s okrajem čočky při každém mrknutí přichází do styku. Pokud okraj čočky vytváří "schod", můžeme čočku v oku cítit. Přestože se bohužel jedná o velmi málo diskutovaný faktor, je to právě způsob zakončení čočky, který je pro pohodlí kontaktních čoček rozhodující.

Kvalitní stabilní korekce

TopVue se pyšní velmi stabilní optickou korekcí, které je dosaženo precizně stejnou dioptrickou mohutností v celé optické zóně. Čočky díky tomu poskytují kvalitní vidění za všech světelných podmínek, což oceníte obzvláště při řízení vozidla za šera.

UV filtr

TopVue jsou jako jedny z mála čoček vybaveny UV filtrem zachycujícím škodlivé UVA a UVB záření. Je samozřejmě lepší, pokud čočky UV filtr obsahují, ovšem nelze se spolehnout pouze na něj, neboť čočka zakrývá pouze část oka. Větší plocha bělma zůstává UV záření vystavena, je tedy potřeba ochranu zajistit slunečními brýlemi.

Technologie AQUAMAX

Technologie AQUAMAX používá nový postup při aplikaci UV filtru při výrobě kontaktních čoček, který nemá negativní dopady na její vlastnosti. Kontaktní čočky TopVue tím získaly lepší mechanické vlastnosti jak pro aplikaci do očí (lepší manipulace), tak pro jejich komfort.

Způsob užívání

Každý pár čoček TopVue Daily je určený pro jedno použití po dobu jednoho dne. Nejsou určené k přespávání. Není zapotřebí čištění kontaktních čoček, tudíž neutrácíte za roztoky a případná ztráta či poškození není tak finančně bolestivá.

Použitým materiálem je hydrogel Etafilcon A. Obsah vody činí 58 % a propustnost pro kyslík je deklarována na úrovni 26 Dk/t.

TopVue Daily nabízíme také v balení 30 čoček.

Parametry produktu - TopVue Daily (180 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.50
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 180 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 24 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 26 Dk/t
Množství vody: 58%
Materiál: Etafilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +4.00
Spaní s čočkami?: Ne
Jméno produktu: TopVue Daily
Hyaluronát sodný: Ano
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Komentáře (11)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Dvořáková

Jednodenní jsou nejlepší, protože nemusím nic řešit a i očař říkal, že jsou nejzdravější.

Kikina

Mega příjemné čočky!!

Vivi

Příjemné a levné. Super kombinace :)

Miriam Fialová

Cena je za to balení neuvěřitelná. Jsem ráda, že mi čočky sedí

dasha d

jsou mi příjemné a hlavně patří mezi jednodenními k těm levnějším. rozhodně nemám co vytknout

Miriam

Nošení vždycky bez problému. Nikdy jsem neřešila ani špatnou kvalitu. Celé balení je vždycky OK.

Vodážková

Zpočátku jsem dávala přednost měsíčním čočkám, protože jsem měla pocit, že je to levnější záležitost. Ale... Žiji celkem aktivně a mnohokrát se mi stalo, že jsem čočku ztratila, nebo nějak poškodila, Ve výsledku pak pro mě byly čočky nákladnější. Vyzkoušela jsem tyhle jsem spokojená. Cena není nijak zdrcující. Já určitě doporučuji!!!!!! - Alena

Koutecký Pavel

Skvělé čočky. Víc není co dodat :)

Pája K.

Daily nosím každý den už cca tři roky. Za tu dobu jsem neměl problém ani jednou. Vždycky mi přišly příjemné čočky, které byla radost nosit :) U vás jsem je vždycky i našla nejlevnější.

Madar

Výborná cena za takový ranec čoček. Mají dlouhou dobou použitelnosti, takže se mi nákup vyplatí, i když čočky nenosím každý den.

Radim Faltýn

Čočky nosím už dlouho a s tímhle balením ušetřím. Doručení a vše kolem je spolehlivé. Svoje čočky mám hned druhý den doma.