TopVue Color - dioptrické (2 čočky)

TopVue Color - dioptrické (2 čočky)
  • TopVue Color - dioptrické (2 čočky)
  • TopVue Color - dioptrické (2 čočky)
  • TopVue Color - dioptrické (2 čočky)
  • TopVue Color - dioptrické (2 čočky)
  • TopVue Color - dioptrické (2 čočky)
  • TopVue Color - dioptrické (2 čočky)
  • TopVue Color - dioptrické (2 čočky)
  • TopVue Color - dioptrické (2 čočky)
  • TopVue Color - dioptrické (2 čočky)

Barevné krycí měsíční čočky od Pegavision v dioptrickém provedení, s tenkými okraji a UV filtrem

Vaše cena: 280
Osobní odběr:

1416 výdejních míst po celé ČR
• Cena od 49 Kč (dle místa)
Poštovné:

• Česká pošta
• GLS
• PPL
• Dobírka
69 Kč
79 Kč
95 Kč
+20 Kč

TopVue Color – barevné kontaktní čočky

Barevné měsíční kontaktní čočky TopVue Daily, velmi pohodlné dobře snášené hydrogelové čočky s přídavkem výjimečně efektivní lubrikační látky – hyaluronátu sodného a zvlhčovací látky PEG (polyethylengly­kol), které zajišťují výjimečné zvlhčení a maximální pohodlí.

Barevné kontaktní čočky TopVue Color jsou k dispozici také bez dioptrické korekce.

Garance vrácení peněz

Pokud nebudete s čočkami spokojeni, zašlete nám do 60 dnů od doručení čoček 1 ks zpět. Vrátíme Vám celou částku. Více informací...

Jasnější a přitažlivější oči

Okraj barevné čočky TopVue je tvořen tmavším prstencem, který vytváří dojem větších a jasnějších očí. Prstenec zároveň dodává Vašemu pohledu hloubku a přitažlivost.

UV filtr

TopVue Color jsou jako jedny z mála čoček vybaveny UV filtrem zachycujícím škodlivé UVA a UVB záření. Je samozřejmě lepší, pokud čočky UV filtr obsahují, ovšem nelze se spolehnout pouze na něj, neboť čočka zakrývá pouze část oka. Větší plocha bělma zůstává UV záření vystavena, je tedy potřeba ochranu zajistit slunečními brýlemi.

Technologie AQUAMAX

Technologie AQUAMAX používá nový postup při aplikaci UV filtru při výrobě kontaktních čoček, který nemá negativní dopady na její vlastnosti. Kontaktní čočky TopVue tím získaly lepší mechanické vlastnosti jak pro aplikaci do očí (lepší manipulace), tak pro jejich komfort.

Jak správně užívat barevné čočky TopVue?

TopVue Colour jsou určeny k občasnému i každodennímu nošení, nejsou však doporučeny pro přespávání. Na noc (pokud zrovna nejste vzhůru na párty) je potřeba čočky pokapat roztokem, krátce po obou stranách promnout v dlani nebo na zápěstí bříškem prstu a uložit do pouzdra zalitého roztokem. Je možné použít kteroukoli značku roztoku vyjma roztoků peroxidových. Po uplynutí 30 dnů od prvního použití je nutné čočku TopVue Color vyhodit a nahradit ji novou.

Výsledný dojem z čoček

Nutno podotknout, že výsledný efekt všech barevných kontaktních čoček je do jisté míry ovlivněn barvou oblečení a doplňků a světelnými podmínkami, a to nejen kvůli lesku ale také kvůli reakci zornice na ostrost světla.

Galerie

TopVue Color - dioptrické (2 čočky) TopVue Color - dioptrické (2 čočky) TopVue Color - dioptrické (2 čočky) TopVue Color - dioptrické (2 čočky) TopVue Color - dioptrické (2 čočky) TopVue Color - dioptrické (2 čočky) TopVue Color - dioptrické (2 čočky) TopVue Color - dioptrické (2 čočky) TopVue Color - dioptrické (2 čočky) TopVue Color - dioptrické (2 čočky)

Parametry produktu

Dioptrická hodnota: od -1.00 do -7.50
Expirace: 48 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dní
Lubrikace hyaluronátem sodným: Ano
Vyrobeno z: Etafilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
Množství vody: 58 %
Propustnost kyslíku: 28 Dk/t
Průměr: 14.2
UV ochrana: Ano
V balení: 2 čočky
Zakřivení: 8.5

Komentáře


Daniela Jirků / 28.02.2017

Dobrý den, byla jsem ze změny nadšená a musím říct, že i okolí si všimlo. Určitě vyzkouším ještě další barvu. Měla jsem pro jistotu připravené kapky do očí, ale ani jsem je nepotřebovala.

Darja Čejková / 01.08.2016

Dobrý den, chtěla bych si objednat barevné dioptrické oční čočky s dioptrií plus 3 a plus 2,75. Nemohu plusovou řadu dioptrií vůbec nalézt Děkuji za pomoc Čejková

info@kontaktni.cz / 01.08.2016

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Tyto kontaktní čočky se bohužel vyrábí pouze v mínusových dioptriích. Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.

Nikola H. / 06.04.2016

čočky jsou v pohodě, skvěle sedí a s výslednou barvou jsem moc spokojená!

Marie Seberová / 15.01.2016

Dobrý den, ráda bych u Vás nakoupila barevné modré kontaktní čočky TopVue s dioptriemi -3,25 a -3,50, bohužel nejsou momentálně na skladě. Chci se tedy zeptat, kdy by bylo možné si je objednat? Předem děkuji mockrát za Vaši odpověd S pozdravem a přáním hezkého dne Seberová Marie

info@kontaktni.cz / 15.01.2016

Dobrý den, tyto čočky skladem v dohledné době nebudou, mohu Vám nabídnout k výběru alternativu TopVue Color - dioptrické.

Vendula / 19.10.2015

Jednoduchá aplikace - s barvou jsem velmi spokojená, oči zůstávají dlouho zvlhčené a čočky nedráždí. Doporučuji!

Péťa / 16.06.2014

Možností dioptrických barevných čoček jsem byla nadšená. Vždycky jsem chtěla zvýraznit svojí světle hnědo šedou barvu očí, s hnědými TopVue se to podařilo na výbornou. Oči jsou tmavo hnědé a hluboké.


Tento web používá soubory cookies, aby pro Vás byl nákup kontaktních čoček a roztoků jednodušší a přehlednější. Používáním našich stránek souhlasíte s používáním cookies. Více informací zde!      OK