TopVue Air for Astigmatism (6 čoček)

795 Kč
100% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 24.6. vyberte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Přidat 275 Kč 240 Kč
Osobní odběr - prodejny a boxy od 49 Kč
PPL - kurýr od 76 Kč
Česká pošta - kurýr od 76 Kč
GLS - kurýr od 76 Kč

Výhodné balíčky

Kontaktní čočky TopVue Air for Astigmatism

TopVue Air for Astigmatism patří k torickým kontaktním čočkám korigujícím astigmatismus, které jsou vyrobené z inovativního silikon-hydrogelového materiálu třetí generace. TopVue Air for Astigmatism se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody. Design čoček TopVue Air for Astigmatism využívá pokrokovou stabilizační technologii, která zajišťuje čočce stabilní polohu na oku za každé situace po celou dobu nasazení.

Garance vrácení peněz

Pokud nebudete s čočkami spokojeni, zašlete nám do 60 dnů od doručení čoček 4 ks zpět. Vrátíme Vám celou částku. Více informací...

Účinná pomoc při astigmatismu

Astigmatismus patří mezi refrakční oční vady a je zapříčiněn nepravidelným tvarem rohovky, která je u postiženého člověka klenuta podle osy orientované určitým stupněm. Pro dosažení správné korekce oka postiženého astigmatismem je tedy, kromě určení cylindru a stupně osy, nutná ještě stabilní poloha čočky na oku. Tím, že TopVue Air for Astigmatism zachovávají stabilní polohu na oku, je zajištěno, že cylindr a osa čočky jsou umístěny přesně na tom místě rohovky, které je potřeba korigovat pro dosažení kvalitního vidění.

Jak TopVue Air for Astigmatism fungují?

TopVue Air for Astigmatism využívají stabilizační technologii SHT PrismBallast díky níž je dosaženo dokonalé stability čočky na oku. Jedná se o technologii inspirující se klasickým prizmatickým balastem dosahujícím stability čočky působením gravitační síly pomocí ztluštěním dolní části čočky. Při použití klasického prizmatického balastu může docházet k subjektivnímu vnímání zesílení čočky uživatelem, v krajních případech může zasahovat dokonce do optické zóny (např při horších světelných podmínkách a velkého rozšíření pupily). Technologie SHT PrismBallast však toto eliminuje, neboť hmota samotného balastu je rozložena zcela jedinečným způsobem. Díky speciálnímu tvaru a rozložení hmoty balastu TopVue Air for Astigmatism je zachován plynulý pohyb očního víčka po celém povrchu čočky a stabilita čočky je navíc pozitivně ovlivněna mrkáním. K tomu dochází tak, že horní víčko stabilizuje čočku pomocí působení na dvě rovnoměrně rozložené stabilizační zóny čočky.

Pohodlné již od prvního nasazení

Kontaktní čočky TopVue Air for Astigmatism jsou dodávány v blistru, jehož součástí je roztok obohacený zvlhčující látkou - hyaluronátem sodným, který je navíc naprosto kompatibilní s fyziologickým prostředím oka. TopVue Air for Astigmatism jsou díky této látce oku příjemné a pohodlné již od okamžiku prvního nasazení.

Vysoce prodyšné a zároveň hydratované

celodenní hydratace kontaktních čoček topvue Inovativní technologické zpracování silikon-hydrogelového materiálu zajišťuje TopVue Air for Astigmatism potřebnou propustnost kyslíku. Transport vzdušného kyslíku k rohovce probíhá prostřednictvím mikroskopických kanálků. Schopnost přenosu kyslíku (transmisibilita) činí u TopVue Air for Astigmatism 100 Dk/t.

Důležitý faktor pro zdravé užívání kontaktních čoček představuje také obsah vody. TopVue Air for Astigmatism jsou tvořeny vodou ze 45 % svého objemu. Díky svému podílu vody si zachovávají vysoký stupeň hydratace v průběhu celého dne. Množství vody obsažené v TopVue Air for Astigmatism také snižuje hromadění depozit na povrchu čoček.

Parametry produktu - TopVue Air for Astigmatism (6 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 6 čoček
Propustnost kyslíku: 100 Dk/t
Expirace: 24 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dnů
Množství vody: 45 %
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Materiál: Innofilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Jméno produktu: TopVue Air for Astigmatism
Hyaluronát sodný: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Komentáře (25)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Filip K.

Bez výhrad. Jsou jednoduše dobré!

Jana Hanušová

sedí perfektně. jsem ráda, protože nějakou tu korunu ušetřím. u starých čoček jsem dávala kolem 700 za krabičku...

Oldřichová Dana

Poctivě drží celý měsíc. Jsou super tak nějak po všech stránkách. Nenapadá mě, co jim vyčíst.

Marika

Všechno v tom nejlepším pořádku. Oči nejsou vůbec unavené nebo podrážděné. To jsem se starými Soflens vůbec neznala. Marika

Michálková M.

Nosila jsem jednodenní čočky, ale byly prostě moc drahé. Tyhle mi vyhovují při nošení i cenou, takže jsem spokojená. Jinak jsou u vás super ceny a hlavně je super rychlé doručení!!!!! Díky

Ester Frýdlová

Nosila jsem jednodenní čočky, ale bylo to finančně dost náročné, protože jsem brýle úplně přestala používat. Měsíční jsou pro mne v téhle situaci lepší.

Zdenda

Velice hezká cena. Jsem s vaším obchodem už dlouho spokojený.

David Homola

Skvělé. I na konci měsíce jsem o nich v očích nevěděl. Připadaly mi pořád jako nový až mi bylo líto je vyhodit. Cena super, určitě u nich zůstanu.

Adam Zahradník

Vše vidím ostře. Čočky mi sedí super.

Barbora Thöndlová

jsem spokojená s cenou. Ani zdaleka nedosahuje kvality čoček. Je příjemné najít takové čočky. Jinde se platí neuvěřitelné částky, ale čočky v oku dřou a nošení je nepříjemné. Tady je to pravé naopak. Celý den vidím naprosto ostře a čočka mi v oku nedělá žádné nepříjemnosti. Děkuji za bleskové vyřizování objednávek!

Vráťa

astigmatismus mě vyděsil, ale našel jsem tyhle čočky a už žádný problém nevidím :)

Dalibor

Velmi pohodlné čočky za super cenu.

Zaviačičová Kamila

samy si drží celý den správnou polohu na oku, takže celý den vidím dokonale ostře. nemám co vytknout

Amélie

Žádné podráždění ani únava očí. Jsou super. Děkuji a přeji hezký den

Erich Lust

Vybral jsem si je jako levnější alternativu a byla to správná volba. Nepociťuji žádný rozdíl. Vše je v naprostém pořádku! Díky

Poledníková D.

Čočky jsem si oblíbila. Ani mě nenapadá hledat jiné. Jsem s nimi spokojená ve všech směrech.

Pavlíček

Celý den na očích není problém, určitě koupím znovu.

Roman Žáček

Oproti jiným nemám při nošení problém se zarudnutím nebo svěděním očí. Spokojenost.

Plucnarová Dita

Doporučujem! V očích nijak nevadí a při práci s počítačem nemusím nijak dlouze ostřit nebo dokonce zvlhčovat čočky.

P. Štrof

Pěkně sedí na oku a jsou pohodlné, víc od nich snad ani nemůžu chtít!

Michal Holický

Lehká manipulace a nasazování. V očích nerotují, neobtěžují a hlavně z nich nemívám unavené oči.

Zuzka

Mé druhé torické čočky, první od této značky a zatím jsem s nimi neměla žádný problém. v očích mi vydrží až do noci a hlavně neřežou.

Slávka Betáková

Jedna sa o kontinualne cocky alebo sa musia kazdy den vyberat?

info@kontaktni.cz

Dobrý den,

tyto čočky nejsou výrobcem doporučeny ke kontinuálnímu nošení, je tedy vhodné je na noc vyndavat a ukládat do roztoku.

Bára

Po jaké době je potřeba čočky vyměnit? Děkuji

info@kontaktni.cz

Dobrý den, výrobce tyto čočky uvedl na trh jako měsíční. Je třeba je tedy po 30-ti dnech od prvního použití nahradit novým párem.

Petr

Sedí mi skvěle, jsou pohodlné, kvalitní a za super cenu!