TopVue Air for Astigmatism (3 čočky)

425 Kč
100% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 24.6. vyberte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Přidat 275 Kč 240 Kč
Osobní odběr - prodejny a boxy od 49 Kč
PPL - kurýr od 76 Kč
Česká pošta - kurýr od 76 Kč
GLS - kurýr od 76 Kč

Výhodné balíčky

Kontaktní čočky TopVue Air for Astigmatism

TopVue Air for Astigmatism patří k torickým kontaktním čočkám korigujícím astigmatismus, které jsou vyrobené z inovativního silikon-hydrogelového materiálu třetí generace. TopVue Air for Astigmatism se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody. Design čoček TopVue Air for Astigmatism využívá pokrokovou stabilizační technologii, která zajišťuje čočce stabilní polohu na oku za každé situace po celou dobu nasazení.

Garance vrácení peněz

Pokud nebudete s čočkami spokojeni, zašlete nám do 60 dnů od doručení čoček 2 ks zpět. Vrátíme Vám celou částku. Více informací...

Účinná pomoc při astigmatismu

Astigmatismus patří mezi refrakční oční vady a je zapříčiněn nepravidelným tvarem rohovky, která je u postiženého člověka klenuta podle osy orientované určitým stupněm. Pro dosažení správné korekce oka postiženého astigmatismem je tedy, kromě určení cylindru a stupně osy, nutná ještě stabilní poloha čočky na oku. Tím, že TopVue Air for Astigmatism zachovávají stabilní polohu na oku, je zajištěno, že cylindr a osa čočky jsou umístěny přesně na tom místě rohovky, které je potřeba korigovat pro dosažení kvalitního vidění.

Jak TopVue Air for Astigmatism fungují?

TopVue Air for Astigmatism využívají stabilizační technologii SHT PrismBallast díky níž je dosaženo dokonalé stability čočky na oku. Jedná se o technologii inspirující se klasickým prizmatickým balastem dosahujícím stability čočky působením gravitační síly pomocí ztluštěním dolní části čočky. Při použití klasického prizmatického balastu může docházet k subjektivnímu vnímání zesílení čočky uživatelem, v krajních případech může zasahovat dokonce do optické zóny (např při horších světelných podmínkách a velkého rozšíření pupily). Technologie SHT PrismBallast však toto eliminuje, neboť hmota samotného balastu je rozložena zcela jedinečným způsobem. Díky speciálnímu tvaru a rozložení hmoty balastu TopVue Air for Astigmatism je zachován plynulý pohyb očního víčka po celém povrchu čočky a stabilita čočky je navíc pozitivně ovlivněna mrkáním. K tomu dochází tak, že horní víčko stabilizuje čočku pomocí působení na dvě rovnoměrně rozložené stabilizační zóny čočky.

Pohodlné již od prvního nasazení

Kontaktní čočky TopVue Air for Astigmatism jsou dodávány v blistru, jehož součástí je roztok obohacený zvlhčující látkou - hyaluronátem sodným, který je navíc naprosto kompatibilní s fyziologickým prostředím oka. TopVue Air for Astigmatism jsou díky této látce oku příjemné a pohodlné již od okamžiku prvního nasazení.

Vysoce prodyšné a zároveň hydratované

celodenní hydratace kontaktních čoček topvue Inovativní technologické zpracování silikon-hydrogelového materiálu zajišťuje TopVue Air for Astigmatism potřebnou propustnost kyslíku. Transport vzdušného kyslíku k rohovce probíhá prostřednictvím mikroskopických kanálků. Schopnost přenosu kyslíku (transmisibilita) činí u TopVue Air for Astigmatism 100 Dk/t.

Důležitý faktor pro zdravé užívání kontaktních čoček představuje také obsah vody. TopVue Air for Astigmatism jsou tvořeny vodou ze 45 % svého objemu. Díky svému podílu vody si zachovávají vysoký stupeň hydratace v průběhu celého dne. Množství vody obsažené v TopVue Air for Astigmatism také snižuje hromadění depozit na povrchu čoček.

Parametry produktu - TopVue Air for Astigmatism (3 čočky)

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 3 čočky
Propustnost kyslíku: 100 Dk/t
Expirace: 24 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dnů
Množství vody: 45 %
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Materiál: Innofilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Jméno produktu: TopVue Air for Astigmatism
Hyaluronát sodný: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Komentáře (36)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Barbora

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné mít čočky i přes noc? V popisu je, že ne, to je ale i u mých předchozích čoček Bausch&Lomb Soflens Toric a ty jsem občas přes noc měla bez problémů. Děkuji za odpověď

info@kontaktni.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Prodloužené či kontinuální (nepřetržité) nošení, které umožňuje spaní v čočkách je podmíněno materiálem. Umožňují to některé druhy silikon-hydrogelových materiálů, které mají vysokou propustnost kyslíku. Hydrogelové materiály to neumožňuje vůbec. Čočky TopVue Air for Astigmatism spaní s čočkami, bohužel, neumožňují. Pokud hledáte čočky, které spaní v čočkách umožňují, můžeme Vám doporučit čočky Biofinity Toric nebo Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism. Spánku v čočkách, které k tomu nejsou určené, se prosím vyvarujte. Přes kontaktní čočky musí být vždy zajištěný dostatečný přenos kyslíku do centrální a přední části rohovky. Při zavřeném víčku přirozeně klesá množství kyslíku, které proudí k rohovce oka. Množství kyslíku je ještě sníženo přítomností kontaktní čočky. Může tak dojít k hypoxii (nedostatku kyslíku) a zvyšování kyselosti (nahromadění kyseliny mléčné). Tento stav má za následek špatné fungování metabolismu rohovky a vytvoření edému (otoku). Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Eva

Dobrý den, mám brýlová skla P oko -4,5D Dp -0,75 osa 170 a L oko -4,5 Dp -1,0 osa 165. Prosím Vás poraďte, které čočoky jsou pro mě vhodné. děkuji

info@kontaktni.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Tyto kontaktní čočky jsou pro korekci Vaší refrakční vady (astigmatismu) velmi dobrou volbou. Pro nákup kontaktních čoček se musí dioptrické hodnoty upravit. Po přepočtu zadáte pro pravé i levé oko hodnotu dioptrie -4,25, cylindru -0,75 a osy 170°. Proto si můžete klidně objednat balení se 6 čočkami. U těchto kontaktních čoček navíc funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám kontaktní čočky nevyhovovaly, můžete službu využít a nepřijdete tak o vloženou investici. Jistě víte, že se jedná o měsíční kontaktní čočky, ke kterým budete potřebovat i roztok na čočky. Z našeho sortimentu bychom Vám doporučili univerzální roztok Gelone. Pokud byste měla další otázky, napište nám. Prozatím Vám přejeme hezký den.
Roman

Dobrý den, mám brýlová skla P sfer. -0,5 / cylindr -0,75 / osa 85° a L sfer. -2,0 / cylindr -0,75 / osa 15°. Prosím o informaci, které čočky jsou pro mě nejvhodnější. Děkuji

info@kontaktni.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Tyto kontaktní čočky jsou k vyzkoušení ideální volbou, protože u nich funguje služba Garance vrácení peněz. Pro pravé oko zadáte dioptrii -0,50, cylindr -0,75 a osu 90° a pro levé oko zadáte dioptrii -2,00, cylindr -0,75 a osu 20°. Protože se jedná o měsíční kontaktní čočky budete potřebovat k jejich péči ještě univerzální roztok. Z naší nabídky bychom Vám doporučili roztok Gelone. Pokud byste měl další otázky, napište nám. Hezký den.
Eva

Dobrý den, v brýlích mám na pravém oku -5,0 dioptrie, DP -0,75 a osu 90, na levém oku -4,75 dioptrie, DP -0,75 a osu 70. Prosím o radu, jaké čočky si objednat? Moc děkuji, Eva

info@kontaktni.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za dotaz. Brýlové hodnoty se pro nákup kontaktních čoček musí upravit. Po úpravě budete potřebovat pro pravé oko čočku s dioptrií -4,75, cylindrem -0,75 a osou 90° a pro levé oko budete potřebovat čočku s dioptrií -4,50, cylindrem -0,75 a osou 70°. Tyto čočky jsou k vyzkoušení velmi dobrou volbou, protože disponují službou Garance vrácení peněz. Hezký den.
Renata Houšková

Dobrý den, jen chci pochválit tyto čočky. Jsou skutečně příjemné. R.H.

Kateřina Ridošková

Objednala jsem si tyto čočky, protože jsou o hodně levnější než Ty co mi předepsali na očním. Bohužel, dnes při nasazení, mě na jednom oku seděli, ale na druhém oku mi nesedí nechtějí zaostřit a vidím snima furt rozmazaně. Dioptrie jsem si objednala správné, ale vůbec na to oko nevidím. Mám dioptrii na levé oko +3,50 Cylindr 0,75 a osu 180. Tak nevím zda se mi to ještě srovná nebo jestli mám čočky vrátit a zda by jste mi nenabídli nebo neporadili jakou jinou dioptrii zvolit . Diky

info@kontaktni.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš komentář.Je nám líto, že máte s čočkami problémy. Určitě můžete využít službu Garance vrácení peněz. Napište nám prosím, jaké konkrétní kontaktní čočky (značka, název, případně materiál, průměr a zakřivení) jste dostával od svého očního lékaře. Budeme Vám pak moci lépe poradit. Je také velice důležité vědět, zda jsou cylindry plusové či minusové. Napište nám tedy prosím více informací. Zatím díky a mějte hezký den.
Daniel Plecer

Jsou to moje první čočky, které vydržely opravdu 30 dnů.

Zdenda Mašek

Pro mě jsou měsíční čočky nejlepší. Jak kvůli ceně, tak proto, že je nosím každý den. Nosil jsem dřív astigmatické Premium a přešel jsem na tyhle. Určitě jsem spokojený a nemám důvod hledat jiné čočky.

Valerian06

Přidávám se ke kladným hodnocením. I já jsem s čočkami naprosto spokojený.

Míla

super měsíční čočky. jsou pohodné i na konci měsíce. míval jsem s jinými značkami problém, ale tady je všechno v pořádku.

Ksander L.

Objednal jsem si je kvůli tolika pozitivním komentářům a jsem s nimi taky spokojený. Takže za mě taky super komfortní čočky.

Anna

Sedí tak jak mají. Nikam se netočí ani nesklouzávají. Pro mě zatím nejlepší torické čočky při porovnání ceny a kvality. Anna

zdenda

pro mě perfektní. žádné pálení v očích ani jiné podráždění. prakticky o nich celý den nevím

Nikki

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je velký problém, když nedodržím zakřivení. Měla bych mít 8.7, ale u těchto čoček mi to nejde změnit a jsou k mání jen v 8.6.

info@kontaktni.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Zakřivení není tím nejpodstatnějším faktorem při výběru kontaktních čoček. Naprostá většina očních specialistů se shoduje na tom, že nejdůležitější je materiál a jeho vlastnosti, které by měly vyhovovat požadavkům očí. Takto malý rozdíl v zakřivení je zanedbatelný a při nošení by Vám neměl působit žádné potíže. Pokud by Vám ale čočky nevyhovovaly z jakéhokoli důvodu, můžete využít službu Garance vrácení peněz. V případě dalších dotazů se na nás obraťte. Přejeme hezký den.
Lída N.

Objednala jsem si je hlavně proto, že se mi už nechtělo v optice platit 1500 Kč za jednu krabičku. Cena zřejmě jen kvůli značce. Tyhle jsou v očích totiž stejně příjemné jako ty od alconu (myslím,že air optix pro astigmatismus)

Doleček Libor

S čočkami jsem dlouhodobě spokojený. Při nošení jsem neměl nikdy problém. Právě naopak. Sedly mi skvěle od prvního vyzkoušení.

Kupka David

Spokojenost. Netočí se v očích, usadily se okamžitě tak, jak měly. Určitě je budou používat i nadále.

Pavlínka L.

atigmatismus je nepříjemný. ale když jsem začala nosit čočky, tak bylo po starostech. Tyhle topvue jsem si našla místo moc drahých čoček, které mi dala moje doktorka. Jsem s nimi spokojená.

Alice Urbánková

Jsou lepší než jednou tak drahé čočky z optiky.

Sedláčková Kamila

Ještě se mi nestalo, aby moje dioptrie nebyly skladem. Jsem naprosto spokojená jak s čočkama tak s celým obchodem <3

Petí Žáková

Oči mě nepálí ani při práci na počítači.

Vojta

Můžu je mít skoro celý den a obejde se to bez nějakého nepříjemného pocitu!

H. Straková

Skvěle sedí a nejsou ani moc velký nebo malý, prostě tak akorát.

Jirka Halíř

Čočky jsou vzdušné, netlačí, neobtěžují a skvěle mi padnou. Jsou pohodlné i při delším čtení nebo při práci s počítačem.

Pavel Klapka

Skvělý komfort při nošení a vše bez jediného problému.

Dana

Pro mě jsou naprosto dokonalé! Neustále zapomínám někde brýle, takže ráno čočky nasadit a večír je sundat je pro mě perfektní. Čistit ale zatím nezapomínám :)

Nicol Chlustinová

Dobrý den, potřebuji -2,0/-1,0 ax55 1,0 , ale to není bohužel k dispozici?

info@kontaktni.cz

Dobrý den, Nicol, dle Vašich hodnot bych zvolila kontaktní čočky s osou 50° a cylindrem -0.75. Neuvádíte ale, zda jsou uvedené hodnoty platné pro brýlová skla, nebo kontaktní čočky. Hodnoty jsou totiž rozdílné, protože kontaktní čočka koriguje zrak z menší vzdálenosti než brýle. Pokud uvádíte hodnoty pro brýlová skla, je nutný přepočet. Děkujeme Vám za Váš dotaz a přejeme hezký den.

Hanka

Dobrý den, ráda bych vyzkoušela tyto kontaktní čočky, ale čočky, které si kupuji mají zakřivení 8,70 a průměr 14,50. To se u těchto čoček navolit nedá. Jaký je mezi tím rozdíl?..Co se týká průměru, tak je to asi jedno, ale nejsem si jistá u toho zakřivení. Děkuji za odpověď.

info@kontaktni.cz

Dobrý den,

takto malý rozdíl v zakřivení by neměl způsobit žádné problémy, navíc u čoček TopVue Air for Astigmatism nyní nabízíme garanci vrácení ceny, pokud by Vám nevyhovovaly. Vyzkoušení těchto čoček Vám tedy můžeme vřele doporučit.

Jana Špíglová

Dobrý den, je možné u vás zakoupit zkušební balení těchto čoček?

info@kontaktni.cz

Dobrý den, ano, tyto čočky nabízíme i v balení po jedné čočce.

Karel Poláček

Perfektní čočky pro korekci astigmatismu! Při nošení jsou příjemné a v oku nejsou celý den znát a to ani po dlouhé práci s počítačem.

Martina B.

Dobrý den, jak dlouho mohu čočky nosit? měsíc? děkuji za odpověď.

info@kontaktni.cz

Dobrý den, měsíční čočky se musí po měsíci od prvního otevření vyměnit, a to bez ohledu na to, kolikrát byly v průběhu měsíce použity.

Michal

Příjemné na nošení, i po delším nošení stále pohodlné a bez řezání.

Linda

čočky jsou vážně pohodlné, drží a nedráždí. Spokojenost.

David

Pohodlné, vůbec nepostřehnu, že je mám v oku a ani trochu zarudlé oči.

Anonymous

Za skvělou cenu a navíc slibují vrátit peníze, když nebudou vyhovovat, takže je lze objednat na zkoušku, což je u astigmatických velká výhoda. Dobře sedí a jsou pohodlné.

Jana

Perfektní...