TopVue Air (6 čoček)

475 Kč
98% doporučuje
Skladem

TopVue Air jsou představitelem nejnovější generace moderních silikon-hydrogelových kontaktních čoček, které jsou extrémně prodyšné a pohodlné.

Kdy odešleme? pondělí 15.7. vyberte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Přidat 275 Kč 240 Kč
Osobní odběr - prodejny a boxy od 49 Kč
PPL - kurýr od 76 Kč
Česká pošta - kurýr od 76 Kč
GLS - kurýr od 76 Kč

Výhodné balíčky

Kontaktní čočky TopVue Air

TopVue Air jsou představitelem třetí generace silikon-hydrogelových kontaktních čoček, které se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody. Nové technologie konstrukce čočky a její výroby jsou zárukou vysokého komfortu a zdravého nošení.

Garance vrácení peněz

Pokud nebudete s čočkami spokojeni, zašlete nám do 60 dnů od doručení čoček 4 ks zpět. Vrátíme Vám celou částku. Více informací...

Každodenní způsob nošení

Kontaktní čočky TopVue Air jsou určené ke každodennímu nošení s periodou výměny jednoho páru 30 dní. Na noc je nutné čočky vyjmout a uložit do pouzdra naplněného roztokem.

Pohodlné již v okamžiku prvního nasazení

Kontaktní čočky TopVue Air jsou dodávány v plastové vaničce (blistru), jejíž roztok je obohacen přídavkem hyaluronátu sodného. Hyaluronát sodný představuje jednu z nejefektivnějších lubrikačních látek, jejímž bonusem je navíc naprostá kompatibilita s fyziologickým prostředím oka. Tato látka je lidskému organismu zcela vlastní – nezpůsobuje tedy žádné nepříjemné pocity, ani nežádoucí komplikace (jako tomu může být u jiných zvlhčujících prostředků).

Vysoce prodyšné

Inovativní technologické zpracování silikon-hydrogelového materiálu zajišťuje TopVue Air vysokou prodyšnost. Transport vzdušného kyslíku k rohovce probíhá prostřednictvím mikroskopických kanálků. Schopnost přenosu kyslíku (transmisibilita) činí u TopVue Air 100 Dk/t.

Dostatečně hydratované pro zdravé oči

Dalším parametrem kontaktních čoček důležitým pro jejich zdravé užívání je obsah vody. Voda je nezbytná pro potřebnou hydrataci čoček. TopVue Air jsou tvořeny vodou ze 45 % svého objemu. Díky svému podílu vody pak zůstávají dostatečně hydratované v průběhu celého dne, kdy jsou nasazeny. Obsažená voda také snižuje ukládání depozit na povrchu čoček TopVue Air.

Parametry produktu - TopVue Air (6 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 6 čoček
Propustnost kyslíku: 100 Dk/t
Expirace: 24 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dnů
Množství vody: 45 %
Dioptrie: od -12.00 do +8.00
Materiál: Innofilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Jméno produktu: TopVue Air
Hyaluronát sodný: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Komentáře (56)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Roman Popek

Dobrý den, jsou tyto čočky srovnatelné s Biofinity Cooper Vision, které již používám několik let, je možné užívat k těmto čočkám roztok AQ Pure Děkuji

info@kontaktni.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. TopVue Air s čočkami Biofinity, bohužel, srovnatelné nejsou. Ale to nejsou žádné čočky, protože každé čočky jsou unikátní. Čočky TopVue Air také spadají do segmentu silikon-hydrogelových čoček, ale jsou vyrobené z jiného druhu silikon-hydrogelu a mají tím pádem jinou propustnost kyslíku a jiný obsah vody. Čočky TopVue Air mají stejné zakřivení, ale mají o 0,20 mm větší průměr. Dalším podstatným rozdílem je, že čočky TopVue Air jsou určené pouze k dennímu režimu nošení. Není v nich tedy možné přespat jako v čočkách Biofinity. Ale značka TopVue disponuje službou Garance vrácení peněz, a tak můžete čočky bez obav vyzkoušet. V případě, že Vám čočky nesednou a budete stále splňovat podmínky služby, můžete čočky vrátit a Vaše investice se Vám vrátí. K čočkám TopVue Air můžete používat roztok AQ Pure. Pokud byste měl další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Barbora Veselá

Dobrý den, už několik let používám čočky Acuvue Oasys Hydraclear (7,5 dioptrie, 8,4 zakřivení, 14 průměr). Jsou tyto čočky lepší a je pravděpodobné, že mi budou sedět? Děkuji

info@kontaktni.cz
Dobrý den, děkujeme vám za otázku. Z hlediska velikostních parametrů jsou čočky TopVue Air větší. Spadají do limitu mezních odchylek, ale je to již hraniční. Na změny reagují lidé velmi individuálně, a proto Vám takto na dálku nejsme schopni říci, jestli Vám čočky bez výhrad sednou. Nicméně výhodou těchto čoček je služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky nesedly, můžete službu využít a Vaše investice se Vám vrátí. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Karolína Škubalová

Můžu se zeptat..Jsou to měkké kontaktní čočky? Děkuji

info@kontaktni.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ano, čočky TopVue Air a všechny ostatní, které v našem obchodě prodáváme jsou měkké. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Ilona Semerádová

Dobrý den. Normálně používám čočky Air optix Aqua. Chtěla bych zkusit tyto,jsou srovnatelné? Děkuji

info@kontaktni.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Čočky TopVue Air mají stejné velikostní parametry a jsou vyrobené také ze silikon-hydrogelového materiálu. Rozdíl je pouze v typu v použitého silikon-hydrogelu. Takže je zde velká pravděpodobnost, že Vám čočky sednou. V případě, že by Vám čočky přesto nesedly, můžete využít službu Garance vrácení peněz, kterou značka TopVue disponuje. Hezký den.
Přemek

Dobry den, chci se zeptat, mohu pouzivat na tyhle cocky roztok Optosoak ? Dekuji

info@kontaktni.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ano, roztok Optosoak můžete k péči o tyto čočky používat. Hezký den.

Jana Svobodová

Na tyhle čočky nedám dopustit!

Dominika Kolářová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat: 20 let jsem nosila čtvrtletní čočky Optima FW a teď bych chtěla přejít na měsíční, zaujaly mě tyto TopVue Air, akorát to zakřivení a průměr se malinko liší od těch mých (zakřivení mám 8,7 a průměr 14,00). Budou mi sedět? Nevadí to? Děkuji za odpověď

info@kontaktni.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za komentář. Čočky TopVue Air by Vaše oči měly zpracovat. Povolené mezní odchylky u zakřivení i průměru jsou ± 0,20 mm. U kontaktních čoček TopVue Air je použitý i jiný typ materiálu, silikon-hydrogel, ale ten bývá obecně velmi dobře snášen. Jistě oceníte mnohem vyšší propustnost kyslíku. Každý uživatel je však ke změnám jinak vnímavý, a proto nejsme schopni říct, jestli Vám čočky bez výhrad sednou. Tyto čočky ovšem disponují službou Garance vrácení peněz, a proto nemusíte mít ze zkoušky obavy. Pokud Vám čočky nebudou vyhovovat, můžete službu využít a nepřijdete tak o vloženou investici. Pokud byste měla další otázky, napište nám. Hezký den.
Malaníková

Používám tyto čočky a jsem s nimi spokojená, ale od té doby, co mi v práci přidali víc práce na pc, mívám odpoledne doslova unavené a suché oči. Poprosila bych Vás o doporučení nějakých kapek, které řeší tyhle nepříjemnosti a zároveň jsou s čočkami v pohodě. Děkuji.

info@kontaktni.cz
Dobrý den, děkujeme za komentář. Očních kapek je celá řada a některé typy cílí přímo na určitý problém. Jelikož Vás trápí unavené a suché oči mohly by pro Vás být zajímavé oční kapky Hylo FRESH 10ml, které jsou velice šetrné a neobsahují konzervační látky, nebo oční kapky Laim Care gel drops 10 ml, které obsahují kyselinu hyaluronovou. Ta má mimořádnou vlastnost, a to vázat velké množství vody, která po aplikaci zvlhčí a zklidní oči. Pokud byste měla další otázky, napište nám. Hezký den.
Michal Pavel

Skutečně v očích nejsou vůbec znát. Velice příjemná záležitost.

filipa

jsou ok. nosím je ráda.

Machánická

Všechno v pořádku. Už několik let. Určitě doporučuju.

Eva

Nejpohodlnější měsíční čočky

Dušková

Nosím je velice spokojeně cca 3 roky. Čočky jsou vždycky pohodlné a snadno se z očí vyndavají i nasazují.

Zlatka Vítková

Dobrý den. Ráda bych napsala, že jsem vyzkoušela poměrně dost značek a typů čoček a tyhle jsou jedny z velice mála, které mi nedráždí oči. Jsem s nimi spokojená a nošení si konečně užívám bez starostí!

Honza

Dřív jsem si musel brát na práci u počítače brýle, protože když jsem měl čočky, oči mě za chvíli bolely. Co jsem ale zkusil tyhle, je všechno OK.Brýle teď nosím tak max jednou za měsíc.

Karla Bečková

Skvěle se mi s nimi řídí. Zatím jsem nosila jednodenní čočky, protože když jsem musela jet autem brala jsem si brýle. Za mě tedy tyhle perfektní a to i po ostatních stránkách. Jakože pohodlí a tak podobně.

Danuzaurus

Jsem spokojená. Oči nejsou červené, necítím nic nepříjemného.

Zuzana

Dobry den, chci kvuli zhorsenemu pohodli (suchost oka) prejit z Air Optix Auqa od Ciba Vision na neco lepsiho, laka me TopVue Air. Je nutne navstivit ocniho lekare? PWR, DIA i BC pro sve oci znam. Dekuji.

info@kontaktni.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Kontaktní čočky TopVue můžete vyzkoušet i bez návštěvy lékaře. Průměr a zakřivení kontaktních čoček se shoduje s čočkami, které nyní nosíte. TopVue Air určitě vyzkoušejte, ale čočky jsou vyrobeny ze stejného typu materiálu. Jde o silikon-hydrogel. Pokud Vás trápí suchost oka, můžete vyzkoušet také TopVue Plus, které jsou z hydrogelového materiálu a v jejich materiálu převažuje obsah vody. TopVue Air i TopVue Plus najdete v balení po jedné kontaktní čočce, nebo můžete objednat základní balení a případně využít službu Garance vrácení peněz. Pokud pro Vás budeme moci udělat cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.
Pavlína

Jsou výborné. Oči nejsou vůbec červené. Zatím první čočky, které mi takhle skvěle sedí. Jsem ráda,že jsem je vyzkoušela. Rozhodně u nich zůstanu.

Houdek Patrik

Objednávám už jen u vás. jste nej ze všech eshopů. co jsem zatím prubnul

Patrik Dobeš

Pro mě jsou tyto Air levnější a kvalitnější AirOptix. Nošení je pro mě nyní konečně pohodlné. Nemusím už řešit kapání kapek a žádné další omezující pocity nepohodlí.

Marta Chylová

Dobrý den, nosím brýle na čtení, je možné objednat i čočky? Nebo jsou čočky jen pro ty, kdo špatně vidí na dálku? Děkuji za odpověď

info@kontaktni.cz
Dobrý den, díky za Váš dotaz. Většinou jsou plusové dioptrie naměřeny při špatném vidění do blízka (dalekozrakost) a minusové dioptrie při špatném vidění do dálky (krátkozrakost). TopVue Air nabízí jak plusové, tak minusové dioptrie. Existují i kontaktní čočky, které jsou schopné korigovat vidění na obě vzdálenosti - multifokální čočky. Je možné, že by Vám vyhovovaly TopVue Air Multifocal. Hodnota adice by pak záležela na Vašich naměřených dioptriích. Pokud budete chtít vědět cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.
Bára Koutecká

Snadno se s nimi zachází. Já jsem si je zamiloval hned po prvním nasazení. Oči nikdy nejsou podrážděné, nošení je příjemné.

Libor Pešek

Jsou to moje první měsíční čočky a nemám si na co stěžovat. Přešel jsem na ně bez problémů. Při nošení o nich nevím.

Lucie

Dobrý den, momentálně nosím AIR OPTIX AGUA Nigt and Day, kde jsou parametry zakřivení 8.4 a průměr 13.80. Nebude problém přejít na tyhle, které mají jiné parametry? Předem děkuji za odpověď.

info@kontaktni.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Velmi často se uvádí, že nejdůležitějším faktorem při výběru nových kontaktních čoček je materiál. Pokud přejdete z Air Optix Night & Day Aqua na TopVue Air, zůstanete stále u silikon-hydrogelového materiálu, takže v tomto směru by to mělo být v pořádku. Další věcí je právě tolerance rozměrů. Každé oko je schopné přijmout jiné rozdíly a bohužel nejsme schopni říci, jak na tom budou Vaše oči. Zakřivení by nemělo být problém, ale rozdíl v průměru je už přece jen větší. Doporučujeme Vám čočky objednat, vyzkoušet a případně využít službu Garance vrácení peněz. Pokud Vám budeme moci poradit s čímkoli dalším, určitě nám napište. Přejeme hezký den.
Pavla Korhasová

Velmi dobré čočky. Zvládnu je nosit celý den, což byl v jiných čočkách občas problém.

Jana

Dobrý den, uvažuji o změně značky, aktuálně používám PureVision s -3.0/8.6/14 a -3.75/8.6/14, ale cítím, že nejsem tolik spokojená jako dříve, čočky mě občas dráždí a nejsou příliš pohodlné. Myslíte, že tyto TopVue by tenhle "nešvar" mohly napravit a budou mému oku pohodlnější? Tím mířím například k případným zkušenostem jiných zákazníků, pokud o takových případech víte. Děkuji za odpověď a přeji hezký den!

info@kontaktni.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Reakce zákazníku jsou vesměs pozitivní. Mnoho jich přešlo na TopVue. Jde ovšem o subjektivní pocit pohodlí během nošení, který se liší nositel od nositele. Doporučujeme Vám TopVue objednat a vyzkoušet. V případě, že nebudete spokojená a budou dodrženy podmínky, můžete využít službu Garance vrácení peněz. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.
Barbora Vašíčková

Dobrý den, můžete mi doporučit čočky, které by splňovaly stejné parametry jako jsou čočky Topvue Bi-WEEKLY. Potřebuji čočky s parametrem: dioptrie -10,5 / zakřivení 8,5/ průměr 14,2. V minulosti jsem vyzkoušela alternativu TopVue premium, ale při jejich nošení jsem měla pocit, že mají snad o půl až jednu dioptrii méně. Děkuji za reakci

info@kontaktni.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Dioptrická korekce všech kontaktních čoček by měla být totožná. Pokud Vám TopVue Premium nevyhovovaly, můžeme Vám doporučit Avaira Vitality. Tyto čočky odpovídají průměrem i zakřivením, respektive je zde rozdíl, který byste při nošení neměla pocítit. Avaira Vitality jsou ale vyrobeny ze silikon - hydrogelového materiálu, zatímco Vaše TopVue Bi-weekly jsou z materiálu hydrogelového. Bohužel nedokážeme posoudit, jak by Vaše oči reagovaly na změnu materiálu. Při výběru nových kontaktních čoček je vždy určité riziko, že ty nové nebudou vyhovovat tak dokonale, jako předchozí čočky a nákup se tak může stát zbytečnou invesicí. Pokud chcete zůstat u značky TopVue a nevadila by Vám změna periody výměny čoček, doporučujeme Vám jednodenní TopVue Elite nebo měsíční TopVue Plus. U čoček můžete případě využít službu Garance vrácení peněz. Pokud budete mít další otázky, určitě nám napište. Přejeme hezký den.
Jarek Dubský

Air nosím teď nově. Dřív jsem měl Monthly a jsem s novými čočkami moc spokojený. Asi není úplně od věci čas od času změnit typ čoček.

Kristýna

Dobrý den, u posledního páru čoček jsem se setkala s vyrytým sériovým číslem na čočce a dost mi to vadí při nošení. Je na těchto čočkách také vyryto? Díky za info

info@kontaktni.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Na čočkách nejde o sériové číslo, ale o identifikátor rubu a líce čočky. Slouží pro ověření správné strany čočky. Čočky TopVue Air tento identifikátor nemají. Přejeme hezký den.

Přemek Trčka

Naprosto vyhovující čočky. Nikdy jsem neměl žádný problém.

Lucka

Dlouho jsem se čočkám vyhíbala, protože mně v oku vadily. Pak jsem ale občas čočky potřebovala a vyzkoušela jsem TopVue Air a teď už nosím převážně jen čočky. Jsou opravdu super a mým očím sedí.

Zdenka

Přešla sem na TopVue Air z jiných čoček a můžu říct, že sou naprosto super! V oku o nich nevím, nepálí, neřežou. Večer nemám oči unavený ani zarudlý.

Dalimil Harant

Oči jsou celý den úplně v pohodě. Čočky mě netlačí a určitě mi vyhovují. Už je nosím nějakou dobu a zatím vždy bez problému.

Loub

Zvládnul jsem s nimi i párkrát usnout a nic se nestalo. Se značkou jsem navíc dlouhodobě spokojen.

tereza janikova

Dobry den,pouzivam cocky soflens 38 od bauch&lomb a chtela bych prejit na nejake kvalitnejsi.maji zakriveni 8.7,muzete mi tyto doporucit?dekuji

info@kontaktni.cz
Dobrý den, Terezo, děkujeme za Váš dotaz. Z naší nabídky Vám můžeme doporučit TopVue Plus. Jsou vyrobeny z hydrogelového materiálu, jako čočky, které jste nosila dosud. Je zde drobný rozdíl v parametrech průměru a zakřivení, ale tento drobný rozdíl by neměl při nošení působit potíže. Přechod na jiné čočky s sebou vždy nese určitá rizika. Zda Vám čočky vyhovují, zjistíte až po vyzkoušení. U čoček TopVue Plus můžete využit službu Garance vrácení peněz. Přejeme hezký den.
M. Kunešová

V práci se celkem dost práší a na čočkách to není ani znát, nemám ani potřebu používat zvlhčující kapky.

D. Fiala

Maximální spokojenost, mohu je mít nasazené skoro celý den a stejně nemám suché oči nebo nějaký pocit diskomfortu.

Milan Kvasil

Vše v pohodě. Oči dýchají a nebývají unavené ani po delším nošení.

Aleš Chaloupka

dobry den..maji prosim tyto cocky uv filtr? dekuji

info@kontaktni.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Tyto kontaktní čočky UV filtr neobsahují. Pokud budete mít další dotazy, neváhejte se na nás kdykoliv znovu obrátit. Přejeme hezký den.

Kateřina Vacková

Dobrý den užívám cylindrické čočky acuvue oasys s průměrem 14.5 a zakřivení 8.6.Budou mi vyhovovat tyto čočky, když mají průměr 14.2? Zatím jsem zkoušela čočky se stejným průměrem, ale zakřivením 8.7, a ty mi bohužel v pravém oku dělaly stále problém a po nějaké době rozmazané vidění. Děkuji za odpověď.

info@kontaktni.cz

Dobrý den, obecně platí, že drobný rozdíl v parametrech by neměl působit problémy. Ve Vašem případě Vám to ale nemůžeme zaručit. Vzhledem k tomu, že jsou pro Vás vhodné astigmatické čočky, doporučujeme Vám TopVue Air for Astigmatism. U těchto kontaktních čoček navíc poskytujeme službu Garance vrácení peněz, tudíž, pokud s čočkami nebudete spokojena, můžete nám je zaslat, dle platných podmínek, zpět. Děkujeme za Váš dotaz a neváhejte se na nás znovu obrátit.

Jana K.

Oproti jiným čočkám je nasazování hračka. V očích nevysychají a nedráždí.

marie

Je potřeba aplikovat čočky před nebo až po nalíčení?

info@kontaktni.cz

Dobrý den, doporučujeme aplikovat čočky před nalíčením.

Lenka Hronová

Hezký den, tak je vyzkouším a uvidím jelikož užívám PureVision a v poslední době zlobí tak uvidíme jaké budou tyto.

Filip

Jaký mají prosím tyto čočky obsah vody?

info@kontaktni.cz

Dobrý den, čočky TopVue Air obsahují 45 % vody.

Simona

S tímto produktem jsem nadmíru spokojená! Udržují mé oči po celý den hydratované, čočky jsou pohodlné, neškrábou a ani nijak nedráždí.

Vít Š.

Máte v nabídce také balení těchto čoček s roztokem? Díky

info@kontaktni.cz

Dobrý den, ano, nabízíme i výhodná balení s roztokem Gelone 360 ml a Laim-Care 400 ml.

František Tomíška

Díky za nabídku, až mi "dojdou" ty americké, zkusím ty vaše

Radim

Měl bych problém na tyhle čočky přejít?..Do této doby používám 14 denní Acuvue Oasys (průměr= 14.00 , zakřivení= 8.40) DIOPTRIE: 6,5 a 7,5 .. Děkuji

info@kontaktni.cz

Dobrý den, takto malý rozdíl v zakřivení by neměl způsobit žádné problémy. Čočky TopVue Air Vám mohu doporučit, jsou to nové kont.čočky, velice oblíbené našimi zákazníky.

Libor

Velmi spokojený s kvalitou čoček, rychlostí dodání a velmi dobrou cenou. Určitě objednám i příště!

George

Léta používám měsíční kontaktní čočky Biofinity. Jak se dají porovnat s těmito čočkami? Nepokazím nic když přejdu k těmto? Díky za odpověd

info@kontaktni.cz

Dobrý den, kontaktní čočky TopVue Air patří k poslední generaci silikon-hydrogelových čoček, která je typická vyváženým poměrem silikonové a hydrogelové složky. Vyvážený poměr obou složek materiálu pak zajišťuje čočkám vysokou prodyšnost (zajištěnou mikroskopickými kanálky v silikonu) a zároveň vysoký obsah vody (podíl vody v hydrogelu), který je důležitý parametrem pro zajištění pohodlí čoček (čočka musí být dostatečně vlhká, aby byla oku příjemná). Čočky TopVue Air můžete bez obav vyzkoušet, neboť na ně poskytujeme garanci vrácení peněz – v případě, že s nimi nebudete spokojena stačí čočky zaslat na reklamační adresu a my Vám vrátíme peníze.

Aneta

Jsem maximálně spokojená. Pohodlné, snadno se nasazují a nejsou drahé.

Veronika

Moje třetí čočky a s odstupem nejlepší. Maximální spokojenost.

Anonymous

Jsou teprve moje druhé čočky, takže nemám moc s čím porovnávat, ale jsem spokojená. Jsou pohodlné celý den, nepotřebuju vůbec kapky do očí.

Květa

Vyzkoušela jsem a také mi vyhovují, jsou opravdu pohodlné, doporučuji

Nikča

oči z nich nejsou červené, skvěle sedí a drží, nepřekáží, nerolují se