SofLens Multi-Focal (6 čoček)

815 Kč
100% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? vyberte parametry vyberte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Přidat 275 Kč 240 Kč
Osobní odběr - prodejny a boxy od 49 Kč
PPL - kurýr od 76 Kč
Česká pošta - kurýr od 76 Kč
GLS - kurýr od 76 Kč

Výhodné balíčky

SofLens Multi-Focal

Hydrogelové měsíční multifokální kontaktní čočky poskytnou ostrý zrak na všechny vzdálenosti.

Pohodlné nošení

SofLens Multi-Focal disponují jedinečnou optikou Natra-Sight, která umožňuje snadné přechody mezi dioptrickými zónami. To je důvod, proč bude zrak perfektně ostrý na všechny vzdálenosti.
Za pohodlím stojí ještě okraje kontaktních čoček, které v tomto případě mají patentovaný design a jsou pohodlné po celý den.

Způsob užívání

Kontaktní čočky jsou určené pouze k dennímu režimu nošení s měsíční plánovanou výměnou.

Kontaktní čočky SofLens Multi-Focal jsou k dispozici i v balení po 3 čočkách

Parametry produktu - SofLens Multi-Focal (6 čoček)

Výrobce: Bausch and Lomb
Průměr (DIA): 14.50
Zakřivení (BC): 8.80, 8.50
Velikost balení: 6 čoček
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 24 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Množství vody: 38%
Dioptrie: od -7.00 do +6.00
Adice: High (+2.50), Low (+1.50)
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Materiál: Polymacon
Jméno produktu: SofLens Multi-Focal
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

TopVue Air Multifocal (6 čoček)

  • Vysoká prodyšnost
  • Zvlhčení hyaluronátem sodným
  • Celodenní komfort nošení
  • Garance vrácení peněz
Cena: 849 Kč

Komentáře (5)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Dana Bouchalová

Dobrý den chtěla jsem se zeptat, jestghli existují kontaktná čočky pouze na blízko- děkuji za odpověd Bouchalová

info@kontaktni.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Pravděpodobně hledáte sférické kontaktní čočky. Ty jsou určeny pro korekci krátkozrakosti i dalekozrakosti. Plusové dioptrie jsou většinou pro vidění do blízka (dalekozrakost) - hypermetropie a minusové dioptrie jsou většinou pro vidění do dálky (krátkozrakost) -myopie. Pokud zatím nemáte s čočkami zkušenost, doporučujeme Vám měsíční čočky TopVue Air, u kterých je možné využít službu Garance vrácení peněz. Když se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.
Petr

Dobrý den, vyzkoušel jsem tyto čočky, jediná nevýhoda je, že si člověk nemůže odpoledne na hodinu usnout. Jsou na trhu čočky, které nemusím vytahovat při odpoledním spánku? Na dálku mám -2,5, na blízko -1,5 zakřivení 8,5 a průměr 14,5. Děkuji za odpověď

info@kontaktni.cz

Dobrý den, děkujeme za otázku. Vzhledem k tomu, že nyní nosíte čočky vyrobené z hydrogelu a navíc multifokální, rozhodně Vám doporučujeme konzultovat záležitost osobně s očním specialistou. Změna materiálu na silikon-hydrogel a změna značky čoček by očím nemusela vyhovovat. Multifokální čočky mohou být vyráběny více způsoby a je nutné je před nákupem vyzkoušet. Díky za pochopení a přejeme hezký den.

Eliška Šolcová

Dobrý den,používám několik let čočkyPureVision,na jedno oko BC 8,7 SPH-2.00 CYL-1.25 AX 50,Druhé oko SPH-5.25 CYL-0.75 AX 120.Na dálku vidím ostře.Ale na blízko vidím špatně, na čtení to je lépe s brýlemi, 1.5 dioptrie.Bez čoček na čtení vidím dobře.Viděla bych v těchto čočkách,také na blízko i na čtení .Mohlo by být zakřivení 8,8.Děkuji ŠOLCOVÁ

info@kontaktni.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Velice rádi bychom Vám poradili, ale tady od stolu můžeme pouze hádat. Problémy s viděním na blízko bychom připisovali presbyopii. Tuto vadu lze skutečně řešit multifokálními čočkami. Ovšem ve Vašem případě bude situace složitější, protože máte diagnostikován i astigmatismus. Existují kontaktní čočky, které dokáží korigovat obě tyto vady, ale v našem obchodě je bohužel nenajdete. Jde o Proclear Multifocal Toric. V každém případě Vás musíme odkázat na specialistu, který provede nové měření zraku a poradí Vám vhodné řešení. Více takto na dálku bohužel nezvládneme. Děkujeme za pochopení a přejeme Vám krásný den. Pokud budete chtít cokoli dalšího, s čím bychom Vám mohli být nápomocní, určitě nám napište.

Martin Zeman

Dobrý den,používám čočky SofLens Multifocal jsem s nimi spokojen ale bohužel nejsou vhodné ponechat je v oku na přespání. Hledám čočky se kterými se dá občas spát ale u nynějších mám zakřivení 8.8 a průměr14.5 . a jiné s těmito parametry nemůžu najít Myslíte že by změna parametrů,byť i nepatrně např.průměr 14.2 a zakřivení 8.5 byla na škodu? děkuji Martin Zeman

info@kontaktni.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Vaše čočky jsou vyrobeny z hydrogelového materiálu. Čočky vhodné pro kontinuální nošení jsou snad ve všech případech vyrobeny ze silikon-hydrogelu. Netroufáme si posoudit, jak by Vaše oči přijaly jiný typ materiálu, než na jaký jsou zvyklé. S parametry průmětu a zakřivení je to skutečně těžší, ale oči by měly přijmout určité rozdíly. Je to ale různé nositel od nositele a záleží i na citlivosti očí. Vyzkoušet můžete například Air Optix Aqua Multifocal. Bohužel Vám ale nemůžeme zaručit, že pro Vás budou nové čočky vyhovující. Můžete navštívit kontaktologa, který čočky reaplikuje a vyberete společně nové, které budete mít možnost vyzkoušet. Poté můžete dál objednávat na internetu. V případě, že se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.
Martin Zeman

Dobrý den,používám čočky už delší dobu a pozoruji zhoršení čtení na blízko,na dálku vidím dobře,myslíte že by mě pomohla změna parametru z Add Low na Add High? Děkuji Martin Zeman

info@kontaktni.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Z toho, co píšete, by s největší pravděpodobností mělo zvýšení adice pomoci. Ideální by samozřejmě bylo navštívit lékaře a ověřit si, že se změnila pouze dioptrie na blízko. Pokud Vám budeme moci poradit s čímkoli dalším, napište nám. Přejeme hezký den.