SofLens 59 (6 čoček)

285 Kč
98% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 24.6. vyberte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Přidat 275 Kč 240 Kč
Osobní odběr - prodejny a boxy od 49 Kč
PPL - kurýr od 76 Kč
Česká pošta - kurýr od 76 Kč
GLS - kurýr od 76 Kč

Výhodné balíčky

SofLens 59

Měsíční kontaktní čočky SofLens 59 jsou vyrobené z hydrogelového materiálu a jsou to jedny z prvních měkkých kontaktních čoček, které se objevily na trhu.

Pohodlné nošení

Hydrogelový materiál těchto kontaktních čoček velice dobře odolává proteinům a očím poskytuje dostatečnou lubrikaci. Čočky se snadno aplikují, protože jsou lehce zbarvené a mají tužší konstrukci. Současně jsou uživateli jsou pohodlné po celý den.

Způsob užívání

SofLens 59 jsou určené k dennímu režimu nošení s 30denní frekvencí výměny čoček za nový pár.

Parametry produktu - SofLens 59 (6 čoček)

Výrobce: Bausch and Lomb
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 6 čoček
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 22 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Množství vody: 59%
Dioptrie: od -9.00 do +6.00
Materiál: Hilafilcon B
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Jméno produktu: SofLens 59
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

TopVue Plus (6 čoček)

  • UV filtr
  • Vysoký obsah vody
  • Rovnoměrně tenké okraje
  • Garance vrácení peněz
Cena: 269 Kč

Komentáře (10)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Martin Seulbitz

Kdyz prejdu z heureky cena softlens 188 kc, vyberu dioptrie cena 218kc, klamava reklama?

info@kontaktni.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Rozdílné ceny se mohou objevit. Pro zákazníky, kteří přichází na produkty proklikem z cenového porovnávače, můžeme poskytnout na každý takto navštívený produkt speciální slevu. Tyto slevy se liší dle období. Tato sleva se rovněž může vázat pouze k vybraným dioptrickým parametrům. Což je právě tento případ. Hezký den.

Klára

Dobrý den, ráda bych si vzala tyto čočky. Jakou mám zvolit správnou velikost? Pravé: -4, cylindr - 0,5 a osa 180 Levé: -3,5, cylindr - 0,5 a osa 175. Hodnoty naměřené na oční kontrole. Předem děkuji za odpověď, Klára :)

info@kontaktni.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Začíná se u Vás projevovat astigmatismus, hodnoty cylindru jsou však zatím příliš nízké a proto bude nutné hodnoty převést na sféru. Po přepočtu zůstanou paradoxně hodnoty dioptrií stejné. Pro pravé oko budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -4,0, pro levé bude hodnota dioptrie -3,5. Bez obav si tedy můžete objednat tyto kontaktní čočky. Vzhledem k tomu, že se jedná o měsíční čočky s denním režimem nošení, nezapomeňte, že k nim budete potřebovat i roztok. Z našeho sortimentu bychom Vám mohli nabídnout např. Gelone. V případě dalších otázek jsme Vám k dispozici. Přejeme Vám krásný den.
Denisa

Dobrý den, mám zájem o čočky. Žádné jsem zatím neměla, jen brýle -1,0 a -1,25. Oči mám citlivé. Děkuju

info@kontaktni.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Jestliže s kontaktními čočkami začínáte, doporučujeme Vám začínat s jednodenními kontaktními čočkami např. TopVue Daily. Hodnoty dioptrií můžete zadat tak, jak jsou. Jednodenní čočky jsou pro začátečníky i pro lidi s citlivýma očima nejvhodnější. Každý den si budete brát nové a perfektně čisté čočky. Pokud byste náhodou čočku poškodila z důvodu začátečnické neobratnosti, finanční ztráta nebude tak velká. Navíc u značky TopVue funguje služba Garance vrácení peněz. Pokud by Vám čočky z nějakého důvodu nesedly, můžete službu využít a Vaše investice se Vám vrátí. Hezký den.
David Straka

Dobrý den, rád bych si vzal tyto čočky. Jakou mám zvolit správnou velikost? Pravé: -3, 25, cylindr - 0,25 a osa 75 Levé: -2. 7, cylindr - 0,25 a osa 70 Hodnoty naměřené na oční kontrole. Děkuji

info@kontaktni.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ačkoli se u Vás začíná projevovat astigmatismus, jsou jeho hodnoty zatím příliš nízké a není potřeba na ně brát zřetel. Proto můžete ke korekci zraku použít tyto čočky. Pro pravé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -3,25 a pro levé -2,75. Správně byste však měl mít čočky před nákupem na internetu odborně aplikované. Pakliže se rozhodnete zakoupit si čočky sám, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Jestliže s čočkami začínáte, zvažte pro začátek jednodenní čočky např. TopVue Daily. Jednodenní čočky jsou pro začátečníky perfektní, protože odpadá veškerá péče a navíc jsou pro letní měsíce s koupáním po hygienické stránce zkrátka nejlepší. Navíc u značky TopVue funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nesedly, můžete službu využít a Vaše investice se Vám vrátí. Pokud byste měl další otázky, napište nám. Hezký den.
Dana Kroutilová

Dobrý den, nosím brýle na dálku a nově mám na pravé oko -3,75 dioptire,cylindr -0,5, osa 180 a na levé oko -2,5 dioptrie, cylindr -0,5 a osa 180. Můžete mi prosím poradit, zda si mohu objednat kontaktní čočky SofLens 59? Děkuji Přeji hezký den Kroutilová

info@kontaktni.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ano, čočky SofLens 59 si můžete objednat. Ačkoli se u Vás začíná rozvíjet astigmatismus, jsou zatím cylindrické hodnoty příliš nízké a bude nutné je přepočítat na sféru. Po přepočtu zůstane dioptrie pro pravé oko na hodnotě -3,75. Hodnota pro levé oko se změní na hodnotu dioptrie -2,75. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Zuzana Černotová

Dobrý den,chci se zeptat,chtěla jsem si objednat tyto čočky,ale informace od mojí oční lékařky,ohledně cylindru 0,75 a axis 100 (PRAVE) a axis 70 (levné)oko nemám kde zadat a nenašla jsem to ani v podrobném popisu,oči máme jen jedny,můžete mi prosím poradit.Do teď jsem si objednala osvětlené 59,aaleale teď nevím,zda jsou pro mne vhodné,děkuji za odpověď. Zuzana

info@kontaktni.cz
Dobrý den, díky za dotaz. S naměřeným cylindrem -0,75 si budete muset zvolit torické kontaktní čočky. Astigmatickou verzi nabízí i Vaše osvědčené SofLens 59 - SofLens Toric. Jsou zde drobné odchylky ve vlastnostech. Doporučujeme tedy nošení SofLens Toric konzultovat s vaším očním specialistou. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.
Jana Veselá

Dobrý den, již léta používám Soflens 59 a ráda bych vyzkoušela nějaké novější za rozumnou cenu. Uvažuji o TopVue, ale všimla jsem si, že obsahují mnohem méně vody než Soflens. Obsah vody je přeci dost důležitý, tak nevím, jaké jsou přednosti těchto nových TopVue.

info@kontaktni.cz
Dobrý den, pokud chcete vyzkoušet nové kont.čočky, pak Vám můžeme doporučit TopVue Air. Jedná se nové čočky, které se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody. Nové technologie konstrukce čočky a její výroby jsou zárukou vysokého komfortu a zdravého nošení.
Helena Lapková

Dobrý den, mají čočky SofLens 59 nějakého "nástupce"? Používám je již dlouho, tak jestli existuje nějaký vylepšený typ.. Díky Helena Lapková

info@kontaktni.cz

Dobrý den paní Lapková, na vyzkoušení nového druhu čoček Vám doporučujeme kontaktní čočky TopVue, kde garantujeme vrácení peněz v případě, že Vám nebudou vyhovovat. Jiný druh kontaktních čoček Vám bohužel takto na dálku nemůžeme doporučit a odkázali bychom Vás na konzultaci s Vaším očním specialistou, který Vám na základě nového vyšetření a změření doporučí a dá k dispozici nový pár zkušebních čoček. Děkujeme za pochopení.

Jana Krejčí

Dobrý den, jakou expirai mají aktuálně čočky soflens 59(6 čoček) na skladě? Děkuji za odpověď. S pozdravem, Jana Krejčí

info@kontaktni.cz

Dobrý den, aktuálně máme na skladě kontaktní čočky Soflens 59 s dobou použitelnosti květen 2017 a delší.

Lenka Svobodova

Dobry den, k objendavce prosim zaslat zdarma mikrotenovy hadrik viz. mail kontaktni.cz S podekovanim Lenka Svobodova

info@kontaktni.cz

Dobrý den paní Svobodová, čistící hadřík z mikrovlákna Vám přibalíme k Vaší objednávce. Děkujeme za objednávku