Roztok EasySept 360 ml

325 Kč
98% doporučuje
Skladem
Upozornění: Tento roztok je na peroxidové bázi! Dodržujte správný postup čištění čoček.
Kdy odešleme? pondělí 24.6. vyberte parametry
Osobní odběr - prodejny a boxy od 49 Kč
PPL - kurýr od 76 Kč
Česká pošta - kurýr od 76 Kč
GLS - kurýr od 76 Kč

Roztok EasySept

Roztok EasySept od společnosti Bausch & Lomb obsahuje 3% roztok peroxidu vodíku. EasySept je určen k dezinfekci a uchování všech měkkých kontaktních čoček, včetně silikon-hydrogelových. Roztok účinně vyčistí kontaktní čočky od bakterií a usazenin.

Součástí pouzdra je speciální katalyzační disk, který peroxidový roztok zneutralizuje. Po dokončení neutralizace (minimálně 6 hodin) je roztok peroxidu vodíku přeměněn na fyziologický roztok. Při použití roztoku vždy dbejte na dodržení postupu, který je stanovený výrobcem.

Upozornění!

  • Nikdy nekapejte peroxidový roztok přímo do očí, mohlo by dojít k podráždění či poranění poranění.
  • Nikdy s peroxidovým roztokem nepoužívejte obyčejné ploché pouzdro, používejte pouze speciální pouzdro dodávané s roztokem. Obsahuje katalyzační disk, bez něhož by neutralizace nemohla proběhnout.
  • Nikdy nevyndávejte čočky ze speciálního pouzdra dříve, než skončí proces neutralizace, minimálně po 6 hodinách.
  • Nikdy s naplněným pouzdrem už dále nemanipulujte, roztok by mohl vytéct a zachytit se na okraji víčka, odkud by se potom mohl nezneutralizovaný dostat na čočku.
  • Je nezbytné, aby při každém procesu čištění kontaktních čoček roztokem proběhla i jeho úplná neutralizaci a nedošlo tak k poškození očí v důsledku poleptání – dbejte proto pokynů uvedených v příbalovém letáku výrobku.

Jak používat roztok EasySept?>

Vložte kontaktní čočky do košíčků. Košíčky jsou označené R (right, pravá) a L (left, levá). Naplňte pouzdro roztokem po vyznačenou rysku a pečlivě uzavřete. Ponechte minimálně po dobu 6 hodin ve svislé poloze, aby proběhla neutralizace. Reakce je doprovázena tvorbou bublinek. Po dokončení neutralizace jsou čočky připravené k použití. Pokud nechcete čočky použít okamžitě po dezinfekci/ne­utralizaci, opakujte celý proces po 24 hodinách a před použitím čoček.

Parametry produktu - Roztok EasySept 360 ml

Výrobce: Bausch and Lomb
Typ roztoku: Peroxidový
Objem: 360 ml
Expirace: 12 měsíců a více
Použitelnost po otevření: 3 měsíce
Konzervanty: Ne
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

Roztok Laim Care Peroxide 360 ml

  • Peroxidový roztok
  • Perfektní dezinfekce čoček
  • Obsahuje speciální neutralizační pouzdro
Cena: 249 Kč

Komentáře

Máte nějaké otázky nebo názor?