PureVision Multi-Focal (6 čoček)

995 Kč
96% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 24.6. vyberte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Přidat 275 Kč 240 Kč
Osobní odběr - prodejny a boxy od 49 Kč
PPL - kurýr od 76 Kč
Česká pošta - kurýr od 76 Kč
GLS - kurýr od 76 Kč

Výhodné balíčky

PureVision Multi-Focal

Měsíční silikon-hydrogelové kontaktní čočky zaměřené na korekci presbyopie s možností kontinuálního nošení.

Pohodlné nošení

Příjemný silikon-hydrogelový materiál Balafilcon A má vysokou prodyšnost kyslíku a použitá technologie AerGel tuto vlastnost ještě více posiluje.
Protože se jedná o korekci presbyopie je velice důležité, aby byla korekce zraku na všechny vzdálenosti perfektní, za čímž stojí unikátní optický design kontaktních čoček.

Způsob užívání

Kontaktní čočky PureVision Multi-focal lze po schválení očního speciality nosit v prodlouženém či kontinuálním režimu nošení.
Většina uživatelů však zůstává u klasického denního režimu nošení.
Jelikož se jedná o měsíční čočky, je cyklus výměny čoček za nové stanoven na 30 dnů.

Parametry produktu - PureVision Multi-Focal (6 čoček)

Výrobce: Bausch and Lomb
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.00
Velikost balení: 6 čoček
Propustnost kyslíku: 112 Dk/t
Expirace: 12 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dnů
Množství vody: 36%
Materiál: Balafilcon A
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Adice: High (+1.75 - +2.50), Low (+0.75 - +1.50)
UV filtr: Ne
Jméno produktu: PureVision Multi-Focal
Spaní s čočkami?: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

TopVue Air Multifocal (6 čoček)

  • Vysoká prodyšnost
  • Zvlhčení hyaluronátem sodným
  • Celodenní komfort nošení
  • Garance vrácení peněz
Cena: 849 Kč

Komentáře (3)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Pavel

Dobrý den, potřrboval bych poradit muj očař mi dal u čoček zakřivení 8,40 je strašně málo druhů s tímto zakřivením jde nasadit třeba zakřivení 8.6?

info@kontaktni.cz
Dobrý den, díky za Váš dotaz. Bohužel nejsme schopni Vám předem říci, jak pro Vás budou čočky s jinými parametry příjemné. Doporučovali bychom Vám držet se všech doporučení lékaře. Pokud potřebujete multifokální čočky, určitě byste si měl objednat ty, které máte vyzkoušené, případně TopVue Air Multifocal, u kterých můžete případně využít službu Garance vrácení peněz. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.
Pavla Chytilová

Dobrý den, potřebuji poradit z výběrem PureVision Multi-Focal ARM OD +1,25 cylindr -0,75 162 OS +1,0 -0,75 175 Jakou hodnotu ADD zvolit zda LOW a jde dát na obě oči +1,25? Na brýle na čtení mám +1,5 dioptrie.Děkuji Chytilová

info@kontaktni.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. PureVision Multi-Focal jsou určeny ke korekci presbyopie. S touto oční vadou byste měla naměřené dvě různé dioptrie - na dalekou i na blízkou vzdálenost. Parametry, které jste nám poslala korigují astigmatismus a najdete je u torických kontaktních čoček. Pokud má jít o Váše úplně první kontaktní čočky, doporučujeme Vám návštěvu kontaktologa. Pokud Vám budeme moci pomoci s čímkoli dalším, napište nám. Přejeme hezký den.
Adéla Talašová

Dobrý den, Chtěla bych Vás poprosit o radu při výběru kontaktních čoček mohla bych Vás tímhle požádat o pomoc a popřípadě jaké by jste mi doporučili pravé oko +0,25,cilindr 1,0 osa 103,levé oko +0,25,cilindr 1,50,osa 91 děkuji Vám.Talašová

info@kontaktni.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Abychom Vám mohli doporučit vhodné čočky, je nutné uvést parametry pro zakřivení a průměr čoček a také minusová nebo plusová znaménka u cylindrických hodnot. Předem děkujeme za doplnění údajů. Zatím přejeme krásný den.