PureVision 2 (6 čoček)

595 Kč
97% doporučuje
Skladem

Silikon-hydrogelové kontaktní čočky PureVision 2

Kdy odešleme? pondělí 24.6. vyberte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Přidat 275 Kč 240 Kč
Osobní odběr - prodejny a boxy od 49 Kč
PPL - kurýr od 76 Kč
Česká pošta - kurýr od 76 Kč
GLS - kurýr od 76 Kč

Výhodné balíčky

Kontaktní čočky PureVision 2

Předností silikon-hydrogelových čoček PureVision 2 od firmy Bausch and Lomb jsou především vylepšené dioptrické vlastnosti, které ocení především nositelé čoček, kteří trpí nedostatkem kontrastní citlivosti, což se může projevit rozmazaným viděním za zhoršených světelných podmínek. Proto jsou PureVision 2 vhodné především pro řidiče a sportovce.

Pohodlné nošení

PureVision 2 jsou jedny z nejtenčích kontaktních čoček dostupných na trhu. Díky technologii ComfortMoist, která bohatě zvlhčuje povrch čočky, poskytují PureVision 2 vysoký komfort po celý den. Přes výjimečnou tenkost si zachovaly velmi příjemné vlastnosti při manipulaci.

Způsob užívání

PureVision 2 je možné nosit jak v denním režimu, tak v prodlouženém nebo dokonce kontinuálním režimu nošení, kdy jsou čočky v očích nepřetržitě po dobu 30 dní a 29 nocí. Tento způsob užívání je však zapotřebí konzultovat s očním specialistou.
PureVision 2 nabízíme i v balení 3 ks čoček

Pozn. : Výrobce změnil design krabičky. V současnosti jsou dostupné obě verze. Odlišnost je pouze v označení HD v dolní části krabičky. V obou verzích balení jsou totožné kontaktní čočky se stále stejnými vlastnostmi.

Parametry produktu - PureVision 2 (6 čoček)

Výrobce: Bausch and Lomb
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.00
Velikost balení: 6 čoček
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 130 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Množství vody: 36%
Materiál: Balafilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
UV filtr: Ne
Jméno produktu: PureVision 2
Spaní s čočkami?: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

TopVue Air (6 čoček)

  • Vysoká prodyšnost
  • Vysoký obsah vody
  • Zvlhčení hyaluronátem sodným
  • Garance vrácení peněz
Cena: 475 Kč

Komentáře (8)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Adéla

Dobrý den, čočky jsem nikdy neměla, tak se omlouvám za hloupý dotaz. Když píšete 6 kusů v balení a jsou měsíční, takže toto balení je na čtvrt roku? Děkuji za odpověď.

info@kontaktni.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Pakliže máte na obou očích stejnou dioptrickou hodnotu, pak balení se 6 čočkami vydrží 3 měsíce. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Sramkova

Chci se zeptat,jestli tyhle kont.cocky jsou stejne,jen vylepsene jako ty klasicke PureVision v tmavo modrem obalu.Dekuju.

info@kontaktni.cz

Dobrý den, díky za otázku. Oba typy čoček jsou vyrobeny ze stejného materiálu a mají totožný obsah vody i propustnost kyslíku. PureVision jsou dostupné v zakřivení 8,30 a 8,60. Tyto PureVision 2 uvedl výrobce na trh jako vylepšeného nástupce původních PureVision. Vylepšení spočívá v dokonalejších optických vlastnostech. Čočky mají poskytnout perfektně ostré vidění i lidem s nedostatkem kontrastní citlivosti. Tento nedostatek se nejvíce projevuje zhoršeným viděním za špatných světelných podmínek. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme hezký den.

Eva

Dobrý den, mám velmi suché oči a byly mi doporučeny spíš jednodenní čočky, i přes to bych ráda nosila měsíční čočky, i když ne každý den. Na pure vision jsem slyšela kladné recenze, proto by mě zajímalo jestli jsou i tyto čočky určeny pro suché oči. Popřípadě zda byste mi nedoporučili jinou alternativu. Děkuji

info@kontaktni.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Hned v úvodu bychom Vás rádi upozornili, že nedodržením doporučení lékaře, vystavujete své oči nebezpečí podráždění. Lékař Vám čočky doporučil na základě vyšetření, takže zná potřeby Vašich očí. My tyto potřeby nejsme schopni odhadnout a z Vašeho dotazu můžeme vyvodit pouze to, že oči potřebují čočky s vysokým obsahem vody. Materiály čoček se dělí na dvě velké skupiny - hydrogely a silikon-hydrogely. Každá tato skupina obsahuje velké množství materiálů, které se od sebe drobně, ale i výrazně liší. Pro pohodlí během nošení je velmi důležitý právě materiál kontaktních čoček a jeho obsah vody a propustnost kyslíku. Nositelé jsou také různě citliví na parametry čoček - jejich průměr a zakřivení. Pokud neplánujete nosit čočky každý den, je to další důvod, proč sáhnout po jednodenních čočkách. Měsíční čočka má životnost 30 dnů od prvního otevření blistru. Není to tak, že by mohla být nošena například 30 dnů během půl roku. Trvanlivost je 30 po sobě jdoucích dnů, ať už je čočka nasazena, nebo je pouze uložena v pouzdře s roztokem. Čočky PureVision jsou vyrobeny z materiálu silikon-hydrogelového. V tabulce vlastností si můžete všimnout, že jejich propustnost kyslíku je 130 Dk/t, což patří k vysokým hodnotám. Na druhou stranu obsah vody je pouze 36 %. Když vezmeme v úvahu, že jsou na trhu kontaktní čočky s obsahem vody i 78 %, patří obsah vody v PureVision k nižším. Výběr kontaktních čoček je velmi individuální a i když čočky vyhovují velkému počtu nositelů, neznamená to, že jsou dokonalé pro všechny. První aplikace čoček by měla být provedena kontaktologem. Dostanete od něj čočky na vyzkoušení, a pokud budou vyhovující, můžete je pak objednávat za výhodnější cenu na internetu. Hledat ale první čočky na vlastní pěst může být zdlouhavé a finančně velmi náročné. Pokud jste už nějaké kontaktní čočky vyzkoušela, napište nám jaké a jaký jste z nich měla pocit. Samozřejmě můžete doplnit jakékoli informace, které by nám mohli pomoci k doporučení správných čoček. Zatím si prohlédněte řadu kontaktních čoček TopVue. Najdete zde čočky jednodenní, dvoutýdenní i měsíční. U těchto čoček je poskytována služba Garance vrácení peněz, takže i kdyby Vám čočky nevyhovovaly, nákup se pro Vás nestane zbytečnou investicí. Budeme se těšit, že nám napíšete. Zatím přejeme hezký den.
Eva Černá

Dobrý večer, potřebovala bych si objednat kont.čočky, od oční lékařky mám doporučení na jedno oko -3,0 = -0,75 90o. Na druhé oko -3,5 x. Můžu si objednat zakřivení 8,6 PureVision 2?

info@kontaktni.cz
Dobrý den, Evo, děkujeme za Váš dotaz. Pokud Vám lékařka naměřila hodnoty cylindru a osy, potřebujete čočky na korekci astigmatismu a musíte vybírat z kategorie torických kontaktních čoček. Hodnotu zakřivení a také průměru kontaktní čočky Vám rovněž musí sdělit oční specialista po měření. V případě, že tyto hodnoty neznáte, doporučujeme návštěvu očního specialisty zopakovat. Přejeme hezký den.
Marie

Dobrý den, chtěla bych si objednat čočky purevision2,jen mám BC 8,3 Je veliký rozdíl kdybych si objednala BC 8,6. Děkuji za odpověď.

info@kontaktni.cz

Dobrý den, díky za dotaz. Oči dokážou snést určité rozdíly, ale nemůžeme Vám předem slíbit, že tento rozdíl bude vhodný i pro Vás. Při takovéto změně je nejvhodnější si čočky nejprve vyzkoušet. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

Petra Jirásková

Dobrý den, chtěla bych si objednat kontaktní čočky,ale u pravého oka mám hodnoty -5 -0,75 150(cylindr),děláte je takto upravené,jednalo by se jen o pravé oko,levé mám -5.Děkuji za odpověd.

info@kontaktni.cz
Dobrý den, pro korekci pravého oka je nutné použít torické kontaktní čočky, které disponují Vámi zmiňovanými parametry cylindru a osy. Kontaktní čočky PureVision 2 v torické verzi naleznete zde.
Míša

Čočky mi předepsala moje kontaktoložka a jsem s nimi víceméně spokojená (jsou moje první). Dodání bylo také v pořádku. Akorát mě trochu rozladilo, že jeden blistr byl prázdný. Což nepovažuji jako chybu prodejce, neboť vše bylo řádně zabaleno, ale spíše chybu ve výrobně. Zkontrolovala jsem pro jistotu ostatní blistry a jsou v pořádku. Hold ani stroje/počítače co to určitě kompletují nejsou neomylní.

Petr

Dobry den, rad bych vyzkousel tento typ cocek. Ted pouzivam PureVision. Mohu vyzkouse tyto cocky bez konzultace s doktorem? A objednat se stejnymy dioptriemi? Dekuji za Vasi odpvoed

info@kontaktni.cz

Dobrý den, dle vyjádření výrobce není nutné konzultovat s očním lékařem přechod mezi starším typem kontaktních čoček PureVision a novějším typem PureVision 2.