Oční kapky Hylo FRESH 10ml

255 Kč
97% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 24.6. vyberte parametry
Osobní odběr - prodejny a boxy od 49 Kč
PPL - kurýr od 76 Kč
Česká pošta - kurýr od 76 Kč
GLS - kurýr od 76 Kč

Kapky do očí HYLO® FRESH

Oční kapky velmi rychle osvěží a zklidní oči. Zmírňují nepříjemné pocity v očích spojené nejen s nošením kontaktních čoček, ale také přinášejí úlevu očím podrážděných suchým, klimatizovaným vzduchem v kanceláři, silným slunečním zářením či prašným prostředí.

Oční kapky HYLO® FRESH mají dvě účinné látky světlík lékařský a kyselinu hyaluronovou. Obě tyto látky potově zklidní a zvlhčí vaše oči.
Světlík lékařský se od nepaměti využívá v lidovém léčitelství k léčbě očních onemocněních. Zejména to jsou záněty spojivek a očních víček.
Kyselina hyaluronová je pro svou schopnost vázat mimořádně velké množství vody velmi dobrým lubrikantem.

Kapky neobsahují konzervační látky ani fosfáty, ale přesto zůstávají sterilní. Je to zásluhou moderního mechanického dávkovacího systému COMOD®, který má celá řada očních kapek HYLO® EYE CARE.
Kapky takto zůstanou sterilní po celou dobu 6 měsíců od prvního otevření, kdy je používáte. Oční kapky jsou vhodné i pro nositele kontaktních čoček. Avšak výrobce doporučuje vyčkat s použitím kapek alespoň 30 minut od nasazení čoček. Zabrání se tak reakci, kterou by mohlo vyvolat vzájemné působení látek obsažených v očních kapkách HYLO FRESH® a kontaktních čoček.

Dávkování

Dávkování je individuální. Zpravidla se aplikuje 1 kapka 3x denně. Pokud však máte vyšší potřebu aplikace očních kapek, doporučujeme konzultaci s lékařem.
Oční kapky HYLO® FRESH jsou na základě dostupných údajů vhodné i pro děti, těhotné a kojící ženy.

Parametry produktu - Oční kapky Hylo FRESH 10ml

Výrobce: Ursapharm
Objem: 10 ml
Použitelnost po otevření: 6 měsíců
Konzervanty: Ne
Hyaluronát sodný: Ano
Lze aplikovat na kontaktní čočky: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Komentáře

Máte nějaké otázky nebo názor?