MyDay daily disposable (30 čoček)

565 Kč
98% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 24.6. vyberte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Osobní odběr - prodejny a boxy od 49 Kč
PPL - kurýr od 76 Kč
Česká pošta - kurýr od 76 Kč
GLS - kurýr od 76 Kč

MyDay daily disposable

Jednodenní silikon-hydrogelové kontaktní čočky s perfektními vlastnostmi.

Pohodlné nošení

Díky technologii Aquaform jsou kontaktní čočky MyDay daily disposable velmi komfortní. Jedná se o soubor souběžně působících vlastností, z nichž můžeme jmenovat optimalizovaný design se zaoblenými okraji, které oční víčko při mrkání nedráždí. Dále pak rovnoměrná smáčivost a současně vysoká míra propustnosti kyslíku. V neposlední řadě musíme zmínit i nízký modul pružnosti, díky němuž je čočka měkčí a pružnější. Silikon-hydrogelový materiál obsahuje 54 % vody a propustnost kyslíku je 100 Dk/t. Materiál čoček je rovněž vybaven UV filtrem, který dokáže filtrovat až 85 % UVA 96 % UVB záření.

Způsob užívání

Způsob nošení jednodenních kontaktních čoček je velmi jednoduchý. Jedná se o jednorázové kontaktní čočky. Každý den aplikujete nové, čisté čočky a večer je prostě vyhodíte.

Kontaktní čočky MyDay daily disposable nabízíme i v balení po 90 čočkách

Parametry produktu - MyDay daily disposable (30 čoček)

Výrobce: CooperVision
Zakřivení (BC): 8.40
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Propustnost kyslíku: 100 Dk/t
Expirace: 12 měsíců a více
Množství vody: 54%
Dioptrie: od -12.00 do +8.00
Jméno produktu: MyDay daily disposable
Spaní s čočkami?: Ne
Materiál: Stenfilcon A
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Komentáře (1)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Zuzana Faltysová

Dobrý den, jaké jednodenní torické čočky prosím doporučíte pro naměřené hodnoty: pravé oko- sph +0,5 cyl -2,0 osa 170 bc 8,6 dia 14,5 levé oko sph +0,25 cyl -1,5 osa 180 bc 8,6 dia 14,5 Děkuji za odpověď.

info@kontaktni.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Pro nákup kontaktních čoček bude nutné Vaše brýlové hodnoty upravit. Pro pravé oko budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie +0,5, cylindru -1,75 a osy 170°. Pro levé oko pak budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie +0,25, cylindru -1,25 a osy 180°. Tyto kontaktní čočky by pro Vás byly dobré, protože mají velikostní parametry, které uvádíte. Další čočky, které by Vám mohly vyhovovat jsou čočky 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism, které mají jen o 0,1 mm menší zakřivení. Tento rozdíl by pro Vaše oči neměl znamenat problém. Pokud byste měla další otázky, napište nám. Hezký den.