Proč mojeID

Informace >> Časté dotazy

1. Jedno heslo pro mnoho webů

mojeID Již si nebudete muset pamatovat desítky přihlašovacích jmen a hesel na nejrůznější webové stránky. Bude vám stačit jediné jméno a heslo, které vám umožní přihlásit se na vaše oblíbené stránky z kteréhokoliv počítače nebo mobilního zařízení. Váš život na internetu bude o hodně jednodušší.

Příklad: Používáte jeden účet k emailové službě, další přihlášení si musíte pamatovat do několika e-shopů a k vašemu oblíbenému diskusnímu foru používáte opět další jméno a heslo. Po zavedení mojeID na stránkách všech těchto služeb se přihlásíte jediným jménem a heslem. Přihlásíte se jednoduše pomocí mojeID.

2. Osobní údaje pod kontrolou

Také vás nebaví měnit vaši doručovací adresu na několika serverech? Máte novou emailovou adresu? Nyní bude stačit změnit tyto údaje pouze jednou – mojeID se postará o to, aby vaše oblíbené stránky měly všechny důležité údaje při každém přihlášení vždy aktuální.

Vy sami si nastavte údaje, které prostřednictvím mojeID poskytnete různým provozovatelům služeb.

Příklad: Když začnete používat novou e-mailovou adresu, budete nuceni změnit svůj profil na několika serverech, nebo dokonce na desítkách serverů. Jedině tak si budete jisti, že vám budou chodit novinky, potvrzující emaily atd. ze všech internetových služeb, které používáte. S mojeID změníte váš e-mail jen jednou. Všechny vaše stránky se automaticky aktualizují, jakmile se k nim přihlásíte.

3. Bezpečnější přihlašování

Pokud používáte desítky hesel, pravděpodobně je máte někde zaznamenané. V horším případě je máte napsané na kousku papíru, který může být kýmkoliv odcizen a zneužit. S mojeID již tato hesla nebudete potřebovat. Velmi významný je také fakt, že provozovatelé serverů vaše heslo k mojeID nikdy neuvidí a tudíž ho nemohou následně zneužít Navíc mojeID umožňuje přihlašovat se i jiným bezpečnějším způsobem než pouhým heslem. Je možné přihlásit se také digitálním certifikátem a do budoucna je plánováno také přihlašování jednorázovým heslem.

Příklad: V případě, že se vám metoda přihlašováním heslem nezdá bezpečná, je možné přihlašovat se k webovým službám i pomocí jiných metod. Metodu si dle vlastního uvážení můžete vybrat při každém přihlášení.


Po založení účtu se zde budete moci jednoduše přihlásit.
 • Jaromír Berka 26.11.2013

  Dobrý den, dnes jsem si u vás objednával kont. čočky obj.č.120031812 platbu jsem již uhradil tak se chci zeptat jestli jste už zásilku vyexpedovali a kdy si ji mohu v Brně vyzvednout? Děkuji Berka

  • info@kontaktni.cz 27.11.2013

   Dobrý den, Vaše objednávka byla dnes odeslána na Vámi vybrané výdejní místo. K vyzvednutí by měla být připravena nejpozději v pátek. Prosím vyčkejte na sms zprávu, že je Vaše zásilka připravena k vyzvednutí. Děkujeme za Vaši objednávku.

 • ola 20.11.2013

  Dobry den,chtela jsem se zeptat kdo je vyrobcem nahradnich hlavic gillette zda jsou original.Diky

  • info@kontaktni.cz 22.11.2013

   Dobrý den, výrobcem je Procter & Gamble UK a ano, jde o originál výrobek.

 • kkobalt 14.12.2012

  už mám mojeID, je možné jej jen spojit účtem, co tady mám?

  • info@kontaktni.cz 14.12.2012

   Dobrý den, na našich stránkách se můžete přihlásit pod Vaším stávajícím ID. Odměnu v podobě 100 Kč již však nemůžete nárokovat, protože se tato odměna vztahuje pouze na nové registrace. Děkujeme za pochopení.

 • Eva Žampachová 14.12.2012

  Žádám vás o nadměrné nezneužívání mých osobních údajů!

  • info@kontaktni.cz 14.12.2012

   Dobrý den paní Žampachová, pokud si nepřejete být informována o akčních nabídkách popř. dostávat informativní maily, pak je samozřejmě možné odhlásit se z odběru těchto e-mailů a to kliknutím na odkaz, který je součástí informačního mailu. Děkujeme za pochopení.

Tento web používá soubory cookies, aby pro Vás byl nákup kontaktních čoček a roztoků jednodušší a přehlednější. Používáním našich stránek souhlasíte s používáním cookies. Více informací zde!      OK