Frequency 55 Aspheric (6 čoček)

Výroba tohoto produktu byla ukončena a již není možné ho objednat.

Na rozdíl od běžných sférických kontaktních čoček zlepšují kvalitu vidění za zhoršených světelných podmínek.

Chytrá alternativa

TopVue Plus (6 čoček)

  • UV filtr
  • Vysoký obsah vody
  • Rovnoměrně tenké okraje
  • Garance vrácení peněz
Cena: 269 Kč

Kontaktní čočky Frequency 55 Aspheric

Kontaktní čočky Frequency 55 Aspheric jsou určeny pro uživatele s nízkou hodnotou astigmatismu. Frequency 55 Aspheric na rozdíl od běžných sférických kontaktních čoček, zlepšují kvalitu vidění za zhoršených světelných podmínek, např. při řízení auta. Při vidění do blízka jako je práce na počítači nebo při časné presbyopii zajišťují Frequency 55 Aspheric velmi dobrou ostrost. Také při sportu umožňují lepší vidění a rychlé zaostření na různé vzdálenosti. Frequency 55 Aspheric jsou zbarveny modře pro snazší manipulaci. Kontaktní čočky obsahují 45% polymeru Metaphilcon A a 55% vody. Čočky Frequency 55 Aspheric jsou baleny po 6-ti ks v krabičce.

Parametry produktu - Frequency 55 Aspheric (6 čoček)

Výrobce: CooperVision
Zakřivení (BC): 8.70, 8.40
Průměr (DIA): 14.40
Velikost balení: 6 čoček
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 19 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Množství vody: 55%
Jméno produktu: Frequency 55 Aspheric
Dioptrie: od -10.00 do +8.00
Materiál: Methafilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Zdravotnický prostředek: Ano

Komentáře (2)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Jiří

Dobrý den, nedávno jsem zjistil, že výrobce Frequency 55 Aspheric ukončil výrobu. Zajímá mě jestli je to pravda, případně jakou alternativu čoček byste mi mohli doporučit ? Používal jsem čočky Frequency 55 Aspheric (+4.0, 8.7, 14.4). Děkuji

info@kontaktni.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za komentář. Ano, máte správné informace. Výrobce ukončil výrobu již říjnu roku 2020. V současné době probíhá doprodej. Jako vhodnou alternativu bychom Vám doporučili kontaktní čočky TopVue Plus, které jsou vyrobeny ze stejného materiálu Methafilfonu A. Velikostní parametry se drobně liší, ale je to v rámci povolených mezních odchylek, a proto by čočky měly Vaše oči bez potíží akceptovat. U značky TopVue navíc funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nesedly, můžete službu využít a nepřijdete tak o vloženou investici. Hezký den.
Vlasta Lepková

Dobrý den, je to již nějaký pátek, co jsem si objednávala tyto čočky přes jednu prodejnu,která je již zrušena. Potřebovala bych tyto parametry a nevím, kde je uvést: BC 8,7, DIA 14,4, PWR -4 pro obě oči Děkuji za radu

info@kontaktni.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. BC je označení pro zakřivení a políčko je označeno červeně, stejně jako je tomu u dioptrie. DIA je označení pro průměr. Ten je u těchto čoček bez možnosti volby. Při objednávce tedy zadáte příslušné hodnoty do červených políček a je to. Pokud byste měla další otázky, napište nám. Hezký den.