Dailies AquaComfort Plus Multifocal (30 čoček)

695 Kč
97% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 24.6. vyberte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Osobní odběr - prodejny a boxy od 49 Kč
PPL - kurýr od 76 Kč
Česká pošta - kurýr od 76 Kč
GLS - kurýr od 76 Kč

Kontaktní čočky Dailies AquaComfort Plus Multifocal

DAILIES AquaComfort Plus Multifocal jsou jednodenní multifokální kontaktní čočky od výrobce Alcon, které jsou určeny pro korekci presbyopie (vetchozrakosti). Ta postihuje téměř každého člověka kolem čtyřicátého roku života.

Precision Profile design

Technologii Precision Profile design funguje na principu plynulého přechodu mezi soustřednými optickými zónami. Centrální část čočky je určena pro pohled na blízko a plynule přechází k okrajům čočky, které jsou určeny naopak pro jasné vidění na větší vzdálenosti. Lidské oko má přirozenou schopnost využít právě tu zónu čočky, kterou v daný okamžik potřebuje. Tato technologie také zlepšuje kvalitu obrazu a udržuje stabilní polohu čočky na oku.

Kvalitní zvlhčení, vyšší komfort

První zvlhčující složkou je lubrikant HPMC (Hydroxypropyl methylcelulosa), který je obsažen již v blistru. Působí tedy bezprostředně po nasazení čočky na oko. Druhou složku potom představuje systém dvou látek – zvlhčujícího PVA (Polyvinylalkohol) a hydrofilního PEG (Polyethylengly­kol). PVA je obsažen přímo v materiálu čočky a uvolňuje se na její povrch při každém mrknutí. Každý člověk mrkne v průměru 11 000krát denně!

Parametry produktu - Dailies AquaComfort Plus Multifocal (30 čoček)

Výrobce: Alcon
Zakřivení (BC): 8.70
Velikost balení: 30 čoček
Průměr (DIA): 14.00
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 26 Dk/t
Množství vody: 69%
Jméno produktu: Dailies AquaComfort Plus Multifocal
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Adice: HI (MAX ADD +2.50), LO (MAX ADD +1.25), MED (MAX ADD +2.00)
Materiál: Nelfilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

Gelone 1-day Multifocal (30 čoček)

  • Perfektní korekce na všechny vzdálenosti
  • Celodenní hydratace
  • Jemné okraje nedráždí oční víčka
  • UV filtr
  • Garance vrácení peněz
Cena: 735 Kč

Komentáře (1)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Jindra Dědicová

Dobrý den, je vidění s těmito čočkami stejné jako s měsíčními multifocálními s hodnotami dioptrie +0,25 a ADD +2,50 ? Případně jsou nějaké jiné jednodenní, které by měly stejné hodnoty jako měsíční? Zaráží mě u hodnoty ADD (MAX).

info@kontaktni.cz

Dobrý den, díky za Váš dotaz. Multifokální čočky jsou konstruovány různými způsoby a ne všem nositelům vyhovují různé typy. Některé čočky mají adici danou konkrétně, jiné by měly být vyrobeny tak, aby byla adice hodná pro hodnoty v různém rozpětí. Pokud hledáte nové jednodenní multifokální čočky, navštivte kontaktologa, který Vám poradí. My Vám nemůžeme slíbit, že pro Vás budou tyto čočky vhodné. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.