Biotrue ONEday (90 čoček)

1 215 Kč
99% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 24.6. vyberte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Osobní odběr - prodejny a boxy od 49 Kč
PPL - kurýr od 76 Kč
Česká pošta - kurýr od 76 Kč
GLS - kurýr od 76 Kč
1 215 Kč

Kontaktní čočky Biotrue ONEday

Biotrue ONEday patří mezi jednodenní kontaktní čočky společnosti Bausch and Lomb. Jsou inspirované vnitřním prostředím lidského oka a navržené tak, aby napodobovaly jeho přirozené vlastnosti. Díky tomu poskytují nositeli celodenní komfort a dostatečnou hydrataci nutnou pro správné okysličení rohovky.

HyperGel

K vytvoření čoček Biotrue ONEday byl použit HyperGelový materiál spojující v sobě vlastnosti klasického hydrogelu a silikon-hydrogelu – vysoký obsah vody a značnou propustnost kyslíku. Technologie HyperGelu pracuje na bázi aktivních složek obsažených ve svrchní vrstvě materiálu čočky. Tyto látky se pak podílejí na vytvoření lipidové vrstvy, díky níž dochází jen k minimální dehydrataci čoček. Ty pak zůstávají příjemně vlhké a zachovávají si vynikající optické vlastnosti po celou dobu, kdy jsou nasazeny v očích. Obsah vody těchto čoček činí 78%, čož je množství srovnatelné s výší vody obsažené v rohovce.

UV filtr

Součástí Biotrue ONEday je také UV filtr, který absorbuje část škodlivého UVA a UVB záření. Nutno podotknout, že ani kontaktní čočky opatřené UV filtrem, nemají být chápány jako plnohodnotná náhrada za sluneční brýle. Kontaktní čočka nepokrývá celou plochu oka, ale pouze jeho část. Neexistuje žádná klinická studie dokazující, že nošení kontaktních čoček s UV filtrem snižuje riziko výskytu očních chorob.

Parametry produktu - Biotrue ONEday (90 čoček)

Výrobce: Bausch and Lomb
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 90 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 42 Dk/t
Množství vody: 78%
Jméno produktu: Biotrue ONEday
Dioptrie: od -9.00 do +6.50
Materiál: Nesofilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

TopVue Daily (90 čoček)

  • UV filtr
  • Jemný a příjemný materiál
  • Extra tenčené okraje
  • Garance vrácení peněz
Cena: 945 Kč

Komentáře (1)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Martina

Dobrý den, nosila jsem jednodenní Bio True, chtěla bych vyzkoušet vícedenní. jaké byste doporučil/a? děkuji za odpověď.

info@kontaktni.cz
Dobrý den, děkujeme za otázku. Určitě bychom Vám doporučili kontaktní čočky z hydrogelového materiálu. Biotrue ONEday mají hodně vysoký obsah vody a mezi vícedenními čočkami se jim žádné příliš nepřibližují. Z vícedenních čoček mají vysoký obsah vody například čočky Proclear Compatibles Sphere. Čočky byste ale měla před online nákupem vyzkoušet u očního specialisty. Alternativou by také mohly být čočky TopVue Plus. U těchto čoček je zavedena služba Garance vrácení peněz. Kdyby Vám tedy TopVue Plus nevyhovovaly, můžete nám čočky vrátit. Pokud bychom pro Vás mohli udělat něco dalšího, napište nám prosím. Zatím Vám přejeme hezký den.