Biofinity Toric (3 čočky)

465 Kč
98% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 24.6. vyberte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Přidat 275 Kč 240 Kč
Osobní odběr - prodejny a boxy od 49 Kč
PPL - kurýr od 76 Kč
Česká pošta - kurýr od 76 Kč
GLS - kurýr od 76 Kč

Výhodné balíčky

Biofinity toric

Měsíční torické kontaktní čočky ze silikon hydrogelového materiálu určené ke korekci astigmatismu.

Pohodlné nošení

Materiál kontaktních čoček je velmi komfortní hned z několika hledisek, a to díky použité technologii Aquaform. Technologie Aquaform je v podstatě kombinací materiálových technologií s řadou vlastností. Například činní čočku velmi dobře prodyšnou, proto budou vaše oči dostatečně okysličené. Dále ji činní jemnou a pružnou. Současně silikonové makromery čoček vyrobených s touto technologií uzavírají vodu do čoček a udržují je vlhké i po delší době nošení.
Tvar má optimalizovaný design se zaoblenými okraji. Oční víčka tak jemně a plynule klouzají po povrchu a čočka je nedráždí. Přirozená smáčivost kontaktních čoček je velmi příjemná.

Režim nošení

Tyto kontaktní čočky jsou určeny k dennímu nošení s měsíčním režimem výměny. Čočky lze nosit v prodlouženém režimu po dobu 7 dní a 6 nosí. Vždy však tuto možnost nejprve konzultujte s očním specialistou. Kontaktní čočky mají navíc jemné zabarvení pro snadnější manipulaci.

Kontaktní čočky Biofinity toric jsou k dispozici i v balení po 6 čočkách
Pro korekci vyšší formy astigmatismu jsou učené Biofinity XR toric, které rozšiřují rozsah těchto kontaktních čoček.

Parametry produktu - Biofinity Toric (3 čočky)

Výrobce: CooperVision
Průměr (DIA): 14.50
Zakřivení (BC): 8.70
Velikost balení: 3 čočky
Propustnost kyslíku: 116 Dk/t
Expirace: 12 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dnů
Množství vody: 48%
Jméno produktu: Biofinity Toric
Materiál: Comfilcon A
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrie: od -10.00 do +8.00
UV filtr: Ne
Spaní s čočkami?: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

TopVue Air for Astigmatism (3 čočky)

  • Vysoká prodyšnost
  • Zvlhčení hyaluronátem sodným
  • Celodenní komfort nošení
  • Garance vrácení peněz
Cena: 425 Kč

Komentáře (6)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Nikola

Dobrý den, prosím jaké čočky by jste mi doporučili když mám od doktora tyto hodnoty: pravé oko- 0,25 cylindr-1,5 osa 92 Levé oko-0,25 cylindr-2 osa 95 Děkuji

info@kontaktni.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Pro pravé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -0,25, cylindru -1,25 a osy 90°. Pro levé oko pak budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -0,25, cylindru -1,75 a osy 100°. Protože se jedná o měsíční kontaktní čočky, nezapomeňte si k čočkám pořídit i roztok např. Gelone. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Monika

Oční lékař nám dodal čočky aqualite premium (na krabičce psaný výrobce Coopervision). Na internetu lze běžně koupit pouze čočky biofonity (výrobce také Coopervision). Oboje čočky mají stejné vlastnosti. Chtěla bych se zeptat, zda se jedná o totožné čočky. Děkuji

info@kontaktni.cz

Dobrý den, děkujeme za otázku. Ano, jde o stejné kontaktní čočky. Jak můžete vidět, oba typy jsou vyrobeny ze stejného materiálu a shodují se ve všech klíčových vlastnostech. Jde pouze o jiný přebal. Hezký den.

Eva

Dobrý den, používala jsem čočky Switch evolve toric, kde je zakřivení 8.5, ostatní parametry jsou stejné. Chtěla bych přejít na Biofinity Toric, zakřivení je tam ale 8.7, je v tom nějaký problém? Děkuji.

info@kontaktni.cz

Dobrý den,

čočky, které jste nosila, nabízíme pod originálním názvem výrobce Avaira Toric. Tento rozdíl v zakřivení by nositelům neměl působit problémy, nemůžeme Vám to ale zaručit.
Michaela Vystrčilová

Dobrý večer, oční mi aplikovala zkušební pár čoček Acuvue oasys for astigmatism. Bohužel mi tyto čočky vůbec nesedí. Chtěla bych zkusit nějakou jinou značku. Hodnoty mi napsala násleldující (stejné pro obě oči) - dioptrie 0, zakřivení 8,6, cylindr 0,75 a oso 180. Chtěla bych zkusit kontaktní čočky Biofinity Toric, ale tam je zakřivení 8,7. Je to velký problém? Děkuji Vystrčilová

info@kontaktni.cz

Dobrý den, v případě astigmatických kontaktních čoček doporučujeme držet se naměřených parametrů. Doporučujeme konzultovat nastálou situaci s Vaší oční lékařkou, ta s Vámi v rámci odborné aplikace jistě vybere vhodnější čočky, které Vám budou lépe sedět. Aplikace torických kontaktních čoček je náročnější proces, při kterém bývá třeba vyzkoušet několik druhů čoček, než se podaří nalézt "ty pravé". Rozhodně nedoporučujeme nákup torických čoček bez jejich předchozí odborné aplikace.

Anastazie Rudinská

Dobrý den, čočky si objednávám poprvé, tak jsem se jen chtěla zeptat jestli ty parametry mam zadané správně. Napíšu vám to co mam na krabičce :-) Pravé oko: 8.7 14.5 -0.50/-1.75x 110 Levé oko: 8.7 14.5 -0.50/-1.75x 070. Jestli to mám zadané správně tak poprosím tedy o zaslání a jinak mě prosím kontaktujte. A poprosila bych ještě o napsání te dodací doby. Přeji hezky den Rudinská

info@kontaktni.cz

Dobrý den, v objednávce máte zadané na jednom produktu jiné parametry, než uvádíte zde v komentáři. Prosíme překontrolujte si ještě jednou požadované parametry a zadané parametry. Předpokládaná doba dodání se automaticky objeví na stránkách produktu během vytváření objednávky.

Lukáš Dobrovolný

Dobrý den, uvádíte, že čočky Biofinity Toric přestavují nejkvalitnější torické čočky pro korekci astigmatismu na trhu. Avšak na obrázku náhledu balení není na krabičce uvedeno "for astigmatism". Kde je tedy chyba? V obrázku, nebo v informaci? Děkuji za odpověď.

Poradna

Dobrý den. Společnost CooperVision upravila balení čoček Biofinity Toric. Jedná se o tentýž výrobek.