Bausch + Lomb ULTRA (6 čoček)

875 Kč
97% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 24.6. vyberte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Přidat 275 Kč 240 Kč
Osobní odběr - prodejny a boxy od 49 Kč
PPL - kurýr od 76 Kč
Česká pošta - kurýr od 76 Kč
GLS - kurýr od 76 Kč

Výhodné balíčky

Popis kontaktních čoček Bausch + Lomb ULTRA™

Společnost Bausch and Lomb představuje měsíční čočky ULTRA™ pro dnešní uspěchanou dobu plnou elektroniky. Jde o čočky určené pro denní nošení s měsíční periodou výměny. Inovativní technologie MoistureSeal zajistí stálou a vyváženou hydrataci a silikon hydrogelový materiál dodává čočce velice vysokou propustnost kyslíku.

Ochrana před únavou očí

Při neustálém používání tabletů, smartphonů a notebooků mohou být oči unavené a podrážděné. Soustředěním se na obrazovku digitálního zařízení se snižuje frekvence mrkání a čočka osychá. Kontaktní čočky Bausch + Lomb ULTRA™ nabízí 16 hodin pohodlného nošení s 95% zvlhčením díky dvoufázové technologii MoistureSeal. Tato technologie zajistí dokonalé spojení vysoké propustnosti kyslíku a dlouhotrvající hydratace čoček.

Pohodlí i pro citlivé oči

Vlastnosti čoček Bausch + Lomb ULTRA™ slibují celodenní pohodlí i těm, kteří si musí čočky z důvodu nepohodlí vyndávat dříve, než by chtěli, je jim nepohodlné nosit čočky celý den a mají pocit zamlženého vidění během několika hodinové práce s digitálním zařízením. Skoncujte s namáháním a únavou očí, problémy se zaostřením i zamlženým viděním díky čočkám ULTRA™.

Parametry produktu - Bausch + Lomb ULTRA (6 čoček)

Výrobce: Bausch and Lomb
Zakřivení (BC): 8.70, 8.50
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 6 čoček
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 163 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Množství vody: 46%
Jméno produktu: Bausch + Lomb ULTRA
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
UV filtr: Ne
Materiál: Samfilcon A
Spaní s čočkami?: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

TopVue Air (6 čoček)

  • Vysoká prodyšnost
  • Vysoký obsah vody
  • Zvlhčení hyaluronátem sodným
  • Garance vrácení peněz
Cena: 475 Kč

Komentáře (1)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Lenka Poulová

Dobrý den, používala jsem čočky Biofinity Energys. Po porodu mě ale začaly škrabat v očích (nezlepšilo se to ani po roce) a tak bych chtěla vyzkoušet jiné. Našla jsem tyto Bausch + Lomb ULTRA. Mohla by mi pomoci změna zakřivení? Biofinity Energys mají 8.60 a Bausch + Lomb 8.50 a 8.70… nevím, které zakřivení zkusit? Předem děkuji za odpověď.

info@kontaktni.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. U velikostních parametrů je povolená mezní odchylka ±0,20 mm od hodnot naměřených očním specialistou. Pokud jsou nyní tyto hodnoty shodné, měly by Vám teoreticky vyhovovat obě možnosti. Reakce na změnu je ovšem velmi individuální a nedokážeme s jistotou říci, zda Vám čočky budou vyhovovat. Správně by však re-aplikace kontaktních čoček měla probíhat pod dohledem očního specialisty. Ten Vám přeměří oči, vezme v úvahu Vaše potřeby a požadavky a doladí korekci zraku k dokonalosti. Zpravidla se jedná o placenou službu, vyhnete se tak ovšem případnému zdlouhavému a finančně náročnému hledání vyhovujících čoček. Mějte na paměti, že na nevhodný výběr čoček nebo jejich parametrů nelze uplatnit případnou reklamaci. Pokud si přeci jen chcete čočky vybrat sama, mohli bychom Vám nabídnout měsíční kontaktní čočky TopVue Air. Značka TopVue disponuje službou Garance vrácení peněz. Nebudou-li Vám čočky vyhovovat, můžete je vrátit a nepřijdete o své peníze. V případě dalších dotazů jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.