Air Optix Night and Day Aqua (6 čoček)

1 185 Kč
98% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 24.6. vyberte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Přidat 275 Kč 240 Kč
Osobní odběr - prodejny a boxy od 49 Kč
PPL - kurýr od 76 Kč
Česká pošta - kurýr od 76 Kč
GLS - kurýr od 76 Kč
1 185 Kč

Výhodné balíčky

Air Optix Night and Day Aqua

Silikon hydrogelové kontaktní čočky s nadprůměrnou propustností kyslíku, díky které si lze čočky maximálně přizpůsobit rytmu života.

Pohodlné nošení

Air Optix Night and Day Aqua již prošly řadou úprav a vylepšení. Jejich obliba časem neztratila na atraktivnosti především pro možnosti, které kontaktní čočky nabízejí.
Díky nadprůměrné prodyšnosti kyslíku (175 Dk/t) jsou kontaktní čočky očím mimořádně pohodlné.
Otázku komfortu a pohodlí při nošení zvyšuje i povrchová úprava, která dělá čočku velmi hladkou a jemnou. Současně tato vrstva činí čočku vzdorující vůči nečistotám.
Za perfektní zrakovou ostrostí stojí tzv. asférický design, který potěší zejména uživatelé s nižšími astigmatickými hodnotami, uživatelé pracující na výhradně na počítači a řidiče, neboť asférický design významně zvyšuje ostrost za zhoršených světelných podmínek.

Způsob užívání

Air Optix Night and Day Aqua jsou klasické měsíční kontaktní čočky s periodou výměny čoček za nový pár stanovenou na 30 dní. .
Air Optix Night and Day Aqua je možné nosit v klasickém denním režimu nošení, kdy se kontaktní čočky ráno nasadí a večer se z očí vyjmou, očistí a uloží se do pouzdra k regeneraci. .
Ovšem nadprůměrná prodyšnost umožňuje kontaktní čočky nosit i v prodlouženém či kontinuálním (nepřetržitém) režimu nošení pro celou dobu jejich životnosti tj. 30 dní a 29 nocí. .
Upozorňujeme však zájemce o tento způsob užívání, že není vhodný pro každého. Jestli je tento způsob pro vás vhodný, rozhodne na základě vyšetření oční specialita. Prosím, dbejte jeho pokynů a doporučení.

Air Optix Night and Day Aqua jsou k dispozici také v balení po 3 čočkách.

Parametry produktu - Air Optix Night and Day Aqua (6 čoček)

Výrobce: Alcon
Zakřivení (BC): 8.60, 8.40
Velikost balení: 6 čoček
Průměr (DIA): 13.80
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 175 Dk/t
Množství vody: 24%
Vyměnit za: 30 dnů
Jméno produktu: Air Optix Night and Day Aqua
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Materiál: Lotrafilcon A
UV filtr: Ne
Spaní s čočkami?: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

TopVue Air (6 čoček)

  • Vysoká prodyšnost
  • Vysoký obsah vody
  • Zvlhčení hyaluronátem sodným
  • Garance vrácení peněz
Cena: 475 Kč

Komentáře (3)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Josef Petříček

Dobrý den,mam uváz objednávku z 10.8.2016 Josef Petříček,potřebovalbych zakřivení 8.60,není na váz spojení a nepřišla žádná otpověď volané číslo není dostupné.

info@kontaktni.cz

Dobrý den, zásilka s novými parametry Vám bude zaslána. O podrobnostech Vás budeme kontaktovat. Děkujeme za Vaši přízeň a přejeme hezký den.

Janek

Dobrý den od očního lékaře mám zadáno dioptrie -1 zakřivení 8.3 a pruměr 14 budou pro mne vhodné i tyto čočky když mají jiné zakřivení..Ty 8.3 se mi zdá,že mě žezaly..Budu je nosit i na noc

info@kontaktni.cz

Dobrý den, pokud Vám zadané parametry od Vašeho očního lékaře nevyhovují, pak by měl o těchto potížích vědět i on, aby udělal nové vyšetření a změřil nové hodnoty tak, aby aplikované kontaktní čočky Vám seděly a mohl jste si tak objednat kontaktní čočky, které budete moci nosit. Bohužel z Vašeho dotazu není zcela jasné, zda je pro Vás vhodné kontinuální nošení, tedy možnost přespávání s kontaktními čočkami. Tento způsob prodlouženého nošení musí schválit Váš oční lékař na základě odborného vyšetření, jehož součástí je i zkušební pár doporučených čoček. Hodnotě zakřivení se v dnešní době, kdy se vyrábí již asférické kontaktní čočky, tedy čočky, které nemají v každém bodě stejné zakřivení, nepřikládá takový význam. Velmi málo pozornosti se věnuje tvaru oka. Hlavní úlohou očního specialisty (kontaktologa) je po aplikaci čočky pozorovat, jak se čočka v oku hýbe a to i když má člověk subjektivní pocit spokojenosti. Pokud má čočka na oku dobrý pohyb, dobře pod ní protékají slzy, které z 30-40 % zásobují oční rohovku kyslíkem, pak jsou aplikovány ty správné parametry kontaktní čočky.

zdenekhruska

stale mi nedosly cocky ktere jsem si objednal minuly tyden nevim kde je problem dekuji

info@kontaktni.cz

Dobrý den, kontaktujte nás prosím na info@kontaktni.cz, napište nám číslo objednávky, abychom mohli prověřit, kde nastal problém. Pokud číslo objednávky nemáte, pak mohlo dojít k nedokončení objednávky (pro objednávku nestačí pouhá registrace). Neevidujeme zatím žádnou objednávku na Vaše jméno. Děkujeme