Air Optix for Astigmatism (3 čočky)

495 Kč
95% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 24.6. vyberte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Přidat 275 Kč
Osobní odběr - prodejny a boxy od 49 Kč
PPL - kurýr od 76 Kč
Česká pošta - kurýr od 76 Kč
GLS - kurýr od 76 Kč

Výhodné balíčky

Air Optix for Astigmatism

Výrobce Alcon ukončil výrobu Air Optix for Astigmatism a představil novou verzi Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism. V případě nedostupnosti staré verze expedujeme novou verzi za stejnou cenu. Alcon doporučuje přechod na novou verzi bez konzultace s očním specialistou.

Komfortní měsíční silikon-hydrogelové kontaktní čočky určené ke korekci astigmatismu.

Pohodlné nošení

Materiál Lotraficon B je díky svým vlastnostem uživatelům velmi pohodlný. Propustnost 110 Dk/t velmi dobře okysličuje oční rohovku a 33% obsah vody dostatečně lubrikuje oko.
V průběhu výroby jsou použité 2 jedinečné technologie, které vlastnosti čoček ještě více vylepšují.
SmartShield® Technology je povrchová úprava, která brání ukládání depozit na kontaktní čočce.
PRECISION BALANCE 8|4® Lens Design se stará o to, aby kontaktní čočka byla ve správné poloze. Zraková ostrost je tak při korekci astigmatismu perfektní.
Díky velmi světlému modrému zbarvení se s čočkami velmi dobře manipuluje.

Způsob nošení

Air Optix for Astigmatism jsou určené k dennímu režimu nošení s možností prodlouženého režimu nošení. Výrobce však limituje dobu nošení na max. 6 dnů. Režim prodlouženého nošení musí uživateli schválit oční specialista.
Perioda výměny kontaktních čoček za nový pár je stanovena na 30 dní.

Air Optix for Astigmatism nabízíme i v balení se 6 čočkami.

Parametry produktu - Air Optix for Astigmatism (3 čočky)

Výrobce: Alcon
Průměr (DIA): 14.50
Zakřivení (BC): 8.70
Velikost balení: 3 čočky
Propustnost kyslíku: 110 Dk/t
Expirace: 12 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dnů
Množství vody: 33%
Jméno produktu: Air Optix for Astigmatism
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Materiál: Lotrafilcon B
UV filtr: Ne
Spaní s čočkami?: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

TopVue Air for Astigmatism (3 čočky)

  • Vysoká prodyšnost
  • Zvlhčení hyaluronátem sodným
  • Celodenní komfort nošení
  • Garance vrácení peněz
Cena: 425 Kč

Komentáře (10)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Jana Kotová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jaké čočky objednat. Při objednávce brýlí bylo dioprie +1.0 dioptrie a +0.5 cylindr. Děkuji. JK

info@kontaktni.cz

Dobrý den, díky dotaz. Naměřený cylindr značí astigmatismus a našel jste si správně torické kontaktní čočky. 0,50 je ale příliš nízká hodnota a u kontaktních čoček se takový cylindr přepočítává k dioptrii. U Vašich parametrů nám vychází dioptrie +1,25. Výběr čoček už pak záleží na Vašich preferencích a potřebách. Pokud ale hledáte své úplně první čočky, určitě se osobně poraďte s odborníkem. Zatím mějte hezký den a když budete mít další otázky, napište nám.

Anonymous

Dobrý den mohu se zeptat zda mohu mít čočky když mám zakřivení 8,6 se zakřivením 8,7 a s průměrem když mám 14,2 a tady je jen možnost 14,5? děkuji beutlová

info@kontaktni.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Oko by mělo být schopné jisté odchylky tolerovat. Jak tomu je u konkrétního nositele, lze vždy zjistit pouze vyzkoušením čoček. Pokud čočky koupíte bez předchozí konzultace s odborníkem a bez předchozího vyzkoušení, může se pro Vás nákup stát zbytečným. Můžeme Vám nabídnout torické kontaktní čočky TopVue Air for Astigmatism. Odpovídají Vašim požadavkům na průměr a zakřivení a navíc je u nich možné využít službu Garance vrácení peněz. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme hezký den.
Stanislav Houba

Dobrý den, píšete tu že čočky mohou být v oku i přes noc, jakým roztokem je tedy ráno rozkapat

info@kontaktni.cz
Dobrý den, Stanislave, děkujeme za Váš dotaz. Pokud se rozhodnete pro kontinuální nošení čoček, výrobce doporučuje Air Optix for Astigmatism k tzv. prodlouženému nošení po dobu maximálně 6 dní a nocí. Tuto variantu je vhodné předem konzultovat s očním specialistou. Odpadne Vám tak pravidelné pečování o čočky. Ráno můžete použít na zvlhčení očí roztok Gelone nebo Gelone kapky do očí. V případě jakýchkoli dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat. Přejeme hezký den.
Pavla Kubíčková

Dobry den, na kazdem oku mam cylindr 1,5. Je lepsi si objednat s cylindrem 1,25 nebo 1,75? Dekuji za odpoved

info@kontaktni.cz

Dobrý den, cylindr 1,25 by pro Vás měl být lepší. Děkujeme za dotaz a přejeme hezký den.

Lucie Koleňáková

Dobrý den,chci si poprvé sama koupit kontaktní čočky.Chápu to správně že každé oko potřebuje jednu krabičku tudíž se cena násobí ? a mohu s tímto typem jet na dovolenou cca 6 dní a vůbec je nesundávat nebo na noc sundat? Děkuji za odpověď

info@kontaktni.cz

Dobrý den, ano, pokud máte rozdílné dioptrie na obě oči, je nutné zakoupit dvě celá balení čoček. Tento typ čoček je vhodný ke kontinuálnímu nošení, není tedy nutné je na noc vyndavat. Nepřetržité nošení kont.čoček doporučujeme konzultovat se svým očním lékařem.

Andrea Krojová

Dobrý večer, mám prosbu,ztratila jsem jednu čočku do páru.Dala by se doobjednat jedna čočka air optix for astigmatismus diop.-2,5, cyl.-1,75, osa 150 st? děkuji za odpověď

info@kontaktni.cz

Dobrý den,

je nám to velice líto, ale v nabídce máme tyto čočky pouze v baleních po 6 kusech.

michaela

Dobrý den vybrala jsem si u vás čočky pro astigmatiky, ale mám cylindr -1 a osu 75. jde s těmito parametry sehnat kontaktní čočky. děkuji za odpověd

info@kontaktni.cz

Dobrý den, standardně se torické kontaktní čočky vyrábějí v rozmezí osy po 10 stupních a cylindru po 0.75. Čočky s Vašimi parametry bohužel na trhu běžně dostupné nejsou. Doporučujeme Vám navštívit očního specialistu nebo lékaře, který provádí aplikaci astigmatických čoček, při které si vyzkoušíte zda Vám budou vyhovovat parametry o něco vyšší nebo naopak vyšší (u torických kontaktních čoček se naměřené hodnoty cylindru a osy běžně "zaokrouhlují" dolů nebo nahoru podle toho, která varianta více vyhovuje pacientovi.

Martina Málková

Dobrý den, vážně uvažuji koupit u vás čočky Air Optix for Astigmatism (3 čočky)a prosím o radu, jaký roztok-dezinfekce a na ukládání je na tyto čočky nejideálnější. Jestli stačí běžný univerzální roztok a nebo i přípravek na peroxidové bázi, popřípadě jak často ho používat. Čočky nebudu nosit každý den. Je možné, že i týden,dva budou uchované v roztoku. Do teď jsem používala jednodenní a tam tato procedura odpadá. Děkuji velice za odpověď.

info@kontaktni.cz
Dobrý den, zda zvolíte k čištění, dezinfekci a uchovávání čoček peroxidový, či víceúčelový roztok záleží na Vás. Je nutné počítat s tím, že ne každý roztok bude Vašim očím vyhovovat, neboť každé oko je jinak citlivé. Je proto tedy možné, že budete muset vystřídat nejprve několik typů roztoků, než naleznete pro Vás "ten pravý". Čočky by měly být roztokem čištěny po každém použití a doporučuje se, čočky pomocí roztoku čistit mechanicky - mnutím. Podrobný postup péče o kontaktní čočky i dobu výměny roztoku při uchovávání čoček naleznete vždy v příbalovém letáku daného roztoku. Z naší nabídky roztoků Vám můžeme doporučit roztok Gelone, který je obohacen o zvlhčující složku hyaluronát sodný, která činí čočky oku příjemnější.
Radka Pudilová

Dobrý den,objednávám čočky po prvé,chtěla jsem se zeptat na vzorkách co mám doma od paní doktorky je zakřivení8.7 bude to správně u vás je 8.70,stejné je to i o průměru na krabičce je 14.5 u vás 14.50?Moc děkuji za radu.Pudilová

info@kontaktni.cz

Dobrý den, ano, hodnoty, které uvádíte jsou shodné.

Aneta

Dobrý den, vybrala jsem si u vás kontaktní čočky Air Optix for Astigmatism (Ciba Vision) (3 čočky). Mám však na pravém oku Cylindr -1,00 a ten nevidím v nabídce, je možné i s tímto cylindrem někde sehnat? děkuji

info@kontaktni.cz

Dobrý den Aneto, Vámi vybrané astigmatické kontaktní čočky nejsou výrobcem vyráběné s cylindrem -1.00. Prosím zkontrolujte údaje, které máte předepsané od svého očního lékaře, který Vám astigmatické čočky aplikoval. Děkujeme za Váš dotaz.